مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۱۸۳۹
زمان انتشار : ۱۷:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۵

محمدصادق حسنی:

افزایش در کیفیت و کاهش قیمت شرط به دست گرفتن بازار کشورهای مقاومت/ گیلان و مازندران بازار صیفی جات روسیه را در دست بگیرند

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی افزایش در کیفیت و کاهش قیمت را شرط به دست گرفتن بازار کشورهای مقاومت برشمرد و گفت: گیلان و مازندران با توجه به شرایط آب‌وهوایی باید بازار صیفی جات روسیه را در دست بگیرند.

به گزارش  محمدصادق حسنی با اشاره به ظرفیت عظیم کشورهای مقاومت برای توسعه اشتغال و کسب‌وکار نیروی ایانی اظهار کرد: ما زحمات بسیاری زیادی را در کشور عراق و سوریه کشیده‌ایم و باید بازار کشورهای مقاومت را در دست بگیریم.

وی بابیان اینکه عراق و سوریه نیازمند اجناس و کالای باکیفیت ایرانی است، افزود: در حال حاضر کالاهای باکیفیت و باقیمت کمتر از کشورهای دیگر به عراق صادر می‌شود که به‌تناسب با ایران هم از وضعیت مطلوب‌تری برخوردار هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما به عراق کمک کرده‌ایم اما قرار نیست هر کالا و با هر کیفیتی را به عراق صادر کنیم، خاطرنشان کرد: کالای ایرانی باید توان رقابت با کالاهای خارجی را به لحاظ قیمت و کیفیت داشته باشد اما در بیشتر مواقع نتوانسته‌ایم سطح کیفی و کمی کالای ایرانی را افزایش دهیم.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه تولیدات ایرانی توان رقابت با کالاهای خارجی را ندارند، افزود: عراق نمی‌تواند درب خود را به روی کشورها دیگر ببندد تا کالای باقیمت کمتر و کیفیت بیشتر را اجازه ورود ندهد و منتظر کالای ایرانی باکیفیت معلوم بنشیند.

حسنی با اشاره به اینکه هزینه تولید کالا در ایران به هزار و یک دلیل بسیار بالا و گران است، خاطرنشان کرد: ما روی تولید و ابزارهای کیفیتی آن کارنکرده‌ایم و بازار خود را در کشورهای مقاومت ازدست‌داده‌ایم.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت بازار صیفی‌جات روسیه گفت: استان گیلان و مازندران به دلیل داشتن شرایط آب‌وهوای مطلوب بهترین بازار را در روسیه دارد اما تاکنون اقدام قابل‌توجهی برای در دست گرفتن آن بازار صورت نگرفته است.

نماینده مردم شهرستان رشت در خانه ملت، با تاکید بر اینکه نباید بازار و اقتصاد ایرانی سیاسی شود، گفت: نباید تمام توجه ما به بازار سوریه و عراق معطوف شود بلکه باید روی بازار روسیه هم مانور داده بشود.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!