مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی
نماینده مردم رودبار

کد خبر : ۲۶۲۸۳
زمان انتشار : ۱۴:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۶

منوچهر جمالی:

افزایش آسیب‌های بارداری در سنین پایین دلیل مطرح‌شدن افزایش حداقل سن ازدواج برای دختران/ طرح فراکسیون زنان مجلس نیازمند بررسی و مطالعه بیشتر نمایندگان است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزایش آسیب‌های بارداری در سنین پایین را دلیل مطرح‌شدن افزایش حداقل سن ازدواج برای دختران دانست و گفت: طرح فراکسیون زنان مجلس نیازمند بررسی و مطالعه بیشتر نمایندگان است.

به گزارش  منوچهر جمالی در واکنش به طرح فراکسیون زنان مجلس مبنی بر افزایش حداقل سن ازدواج برای دختران اظهار کرد: این طرح در راستای آسیب‌هایی که ازدواج در سنین پایین ایجاد کرده در حال طراحی و قانون‌گذاری قرارگرفته است.

وی با اشاره به آمار بالای آسیب‌های بارداری در سنین پایین در دختران افزود: پرونده‌هایی که در دادگاه‌ها در رابطه با ازدواج در سنین پایین باز است و آمارهایی که در رابطه با آسیب‌های بارداری در سنین پایین وجود دارد منجر شده تا چنین تصمیمی در فراکسیون زنان مجلس گرفته شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر مطالعه بیشتر نمایندگان مجلس در رابطه با طرح افزایش حداقل سن ازدواج دختران مطرح‌شده از سوی فراکسیون زنان مجلس، خاطرنشان کرد: معتقدم تا این حدی که در طرح فراکسیون زنان مطرح‌شده تصمیم بدی نباشد اما این طرح نیازمند به مطالعه و بررسی بیشتر از سوی نمایندگان است.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فعلاً فرصت اظهارنظر قطعی در رابطه با طرح فراکسیون زنان وجود ندارد، افزود: باید این موضوع در صحن مطرح بشود و به حد قابل قبولی برسد و بعد نمایندگان در رابطه با موافقت و یا مخالفت خود اظهارنظر کنند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

محمود خاقانی

درواقع باید گفت که دولت تدبیر وامید با افزایش عوارض خروج به جای اینکه آن را به استناد اصل بیستم قانون اساسی ملغی کند درذهن رای دهنده ای که با امید به این دولت رای داد اینگونه تداعی می کند که دولت از خط تدبیر خارج شده است.

متین مسلم

متین مسلم

مثل همیشه؛ نه جنگ نه صلح!