مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۴۱۶۸
زمان انتشار : ۲۳:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۸

محمدصادق حسنی:

افرادی که مدیون اصلاحات هستند با لیست‌موازی به این جریان‌ضربه زدند

نماینده مردم رشت در مجلس در واکنش به انتقادات صورت گرفته از سوی جعفر زاده به لیست امید، گفت: عده ای خارج از جریان اصلاح طلبی می خواهند برای ما تصمیم بگیرند در دوران انتخابات هم شاهد بودیم که همان هایی که مدیون جریان اصلاح طلبی بودند با ارائه لیست های موازی به این جریان در انتخابات ضربه زدند.

به گزارش  ، محمد صادق حسنی جوریابی نماینده مردم رشت در مجلس در پاسخ به چگونگی حضورش در شورای اصلاح طلبان گیلان، اظهار کرد: با تصویب شورای عالی اصلاح طلبان کشور مبنی بر حضور یک نماینده به نمایندگی از فراکسیون امید در شورای اصلاح طلبان استان ها با حکم دکتر عارف در این شورا حضور داشتم.

وی در واکنش به انتقادات صورت گرفته از سوی جعفر زاده به لیست امید گفت: عده ای خارج از جریان اصلاح طلبی می خواهند برای ما تصمیم بگیرند در دوران انتخابات هم شاهد بودیم که همان هایی که مدیون جریان اصلاح طلبی بودند با ارائه لیست های موازی به این جریان در انتخابات ضربه زدند.

نماینده مردم رشت در مجلس، افزود: ما از این برخورد ها پیش از این هم دیده ایم به خصوص هنگامی که عده ای ما را در فراکسیون امید و انتخاب عارف برای ریاست مجلس تنها گذاشتند، از آنها بپرسید اسم این کارها را مردم چه خواهند گذاشت؟

وی افزود: این نماینده در تمام این سال ها حتی یکبار خود را اصلاح طلب ننامیده و این عنوان را نپذیرفته است شاید اگر آن روز که ایشان امضای میثاق نامه اصلاح طلبان را برای ورود به لیست امید مجلس نپذیرفت اصلاح طلبان نجابت نمی کردند و آن را به گوش مردم می رساندند شاید ایشان اینقدر رای نمی آوردند و اگر آن روز که ایشان از لیست امید به مجلس راه یافت و به جای حضور در فراکسیون امید، فراکسیون مستقلین را تشکیل دادند، بزرگان اصلاح طلبی این خلاف اخلاقی و تعهدی او را به گوش موکلانش می رساندند امروز ایشان طلبکار جریان ریشه دار اصلاحات نبودند.

عضو اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: موضوعات درون جریانی اصلاح طلبی به اصلاح طلبان مربوط است و اجازه نمی دهیم عده ای خارج از جریان اصلاح طلبی هنگامی که منافعشان تامین نشد برای ما خط و نشان بکشند.

وی با اشاره به روند تصمیم گیری در شورای اصلاح طلبان، گفت: لیست امید هر کم و کاستی که داشته باشد حاصل خرد جمعی است و اگر انتقادی بود نباید در ایام انتخابات چنین از پشت  خنجر می زدندو امروز حق به جانبانه دوباره سخن بگویند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید در پایان گفت: لیست امید هر ایرادی که داشت بزرگترین حسن آن این بود که جلوی سهم خواهی عده ای را گرفت.

ایلنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی