مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۷۲۳۷
زمان انتشار : ۲۱:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۶

اعلام موضع قربانی نماینده آستانه اشرفیه و کیاشهر نسبت به هتک حرمت رییس جمهور در روز قدس

محمدحسین قربانی نماینده آستانه اشرفیه و کیاشهر با انتشار پیامی نسبت به هتک حرمت رییس جمهور در روز قدس اعلام موضع کرد.

به گزارش  محمدحسین قربانی نماینده آستانه اشرفیه و کیاشهر با انتشار پیامی نسبت به هتک حرمت رییس جمهور در روز قدس اعلام موضع کرد.

بنام خدا
روز قدس منشأ وحدت جهان اسلام است “رهبر معظم انقلاب”

برای بعضی ها تنهاچیزی که معنا نداشت فلسفه روز قدس بود فقط انجام ماموریت، یعنی توهین به رئیس جمهور وب دنبال آن انزجار ملت ازاین حرکت ناپسند عده ای خودسر.

روز شنبه بعداز روز قدس براساس وظیفه نمایندگی و ماموریت محوله دریک سازمانی حضور پیدا کردم و بعداز ورود به دفتر رئیس سازمان مربوطه، باسه نفر از کسانی که در دفتر مشغول کاربودند مواجه شدم-بعداز احوال پرسی وخداقوت وآرزوی قبولی نماز و روزه،یکی از آن عزیزان گفت فلانی دیروز راهپیمایی روز قدس را دیدید،از برخورد مردم با روحانی(رئیس جهمور) لذت بردید!!

با قاطعیت اعلام کردم کار بسیار زشتی بود و این کارها به هیچ وجه به نفع نظام نیست!

بکی از آن ها درپاسخ اعلام کرد:ما ماموریت خود را انجام دادیم.(جمله بسیار قابل تأمل)
نتیجه میگیریم که هنوز جریان خودسر،ستاد فرماندهی شان درکشور فعال است.
نتیجه میگیریم که این گونه حرکتها وحرکتهای مشابه آن درگذشته همانند توهین به رئیس محترم مجلس در قم، بهم زدن مراسم ها. سخنرانی هاو… از ستادی دستور میگیرند-هنوز اردوگاه جریانات خودسر پابرجاست و هنوز برای کشور و نظام هزینه میتراشند، باور دارم که باید با این گونه افراد با شدت برخورد شود تا هرچیز در کشور در مدار قانون قرارگیرد.

خوشحالیم که دادستان کل کشور اعللام موضع نمود و انتظار است با این گونه افراد خودمحور که امنیت جامعه را دچار خدشه میکنند برخورد قاطع شود تا همگان شاید اجرای قانون باشیم و اگر طالب اقتدارنظام و عزت ایران اسلامی هستیم باید به قانون پایبند باشیم.

هرچند به کرّات ثابت شده است که این گروه قلیل هرگز به قانون پایبند نبودند و فقط جهت تنبیه آنان باید با قاطعیت برخورد شود.
(دکتر محمدحسین قربانى)

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی
محمدحسین قربانی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۴خورشیدی
محل تولد
آستانه اشرفیه، گیلان
حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟