مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا

کد خبر : ۱۲۲۰۵
زمان انتشار : ۱۸:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۱

سیدکاظم دلخوش:

اعضای کابینه باید افراد توانمند و به‌دور از دیدگاه‌های تند سیاسی باشند

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: دولت باید کابینه‌ای را معرفی کند که افرادی توانمند و به دور از دیدگاه‌های تند سیاسی در آن حضور داشته باشند.

به گزارش  سیدکاظم دلخوش با تاکید بر اینکه «آقای روحانی در چهارسال آتی باید ساماندهی اقتصاد کشور را در دستور کار خود داشته باشد» گفت:‌به نظر می رسد آقای روحانی در این بخش نباید ریسک کند و افرادی را در کابینه به کار گیرد که توانمند،کارشناس و به دور از دیدگاه های تند سیاسی باشد.

این نماینده مجلس افزود:‌چیدمان کابینه باید به گونه ای باشد که افرادی که تجربه کافی دارند و می‌توانند به نظام و حاکمیت کمک کنند، شناسایی و مشخص شوند و آن‌ها را وارد عرصه کنند.

نماینده مردم صومه سرا در مجلس با بیان اینکه «حضور زنان در کابینه هم می‌تواند کمک کننده باشد» گفت: در سال‌های اخیر نیز خانم هایی بوده اند که مسئولیت های مهمی را عهده دار شده اند و دولت آقای روحانی می‌تواند جایگاهی را برای حضور زنان در کابینه در نظر گیرد.

دلخوش بیان کرد:‌البته در مورد جوان گرایی کابینه باید افرادی وارد عرصه شوند که از پختگی و تجربه لازم برخوردار بوده و آموزش دیده باشند زیرا اگر این افراد تخصص و تجربه لازم را نداشته باشند، کار کردن آن‌ها در این عرصه‌های مهم کار سختی است.

ایسنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی
سید کاظم دلخوش اباتری
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دانشجوی دکتری اقتصاد
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، گیلان
علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!