مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
حسن خسته‌ بند
حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی

کد خبر : ۳۴۹۳۳
زمان انتشار : ۱۲:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲

حسن خسته بند:

اظهارنظرها درباره تهران –یاسوج به پس از پیدا شدن جعبه سیاه موکول شود

عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر ضرورت نوسازی ناوگان هوایی کشور، گفت: نمی توان تا پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمای تهران –یاسوج در خصوص علل منتج به سقوط اظهارنظر کرد.

به گزارش  حسن خسته بند با اشاره به سقوط هواپیمای تهران-یاسوج، گفت: سقوط هواپیما تنها مختص کشور ما نیست و به تازگی در روسیه نیز هواپیمایی سقوط کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نمی توان تا پیدا شدن جعبه سیاه هواپیما در خصوص علل منتج به سقوط اظهارنظر کرد افزود: خلبان این هواپیما یکی از ماهرترین خلبان ها بوده و بنده چندباری به همراه وی سفر داشته ام.

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه تحریم و اعمال محدودیت های بسیار از سوی کشورهای استکبار نوسازی ناوگان هوایی ما را با وقفه مواجه کرده است، تصریح کرد: هواپیمای سقوط کرده عمری در حدود ۲۵ سال داشته و نوسازی آن لازم بوده است.

ATR سقوط کرده از هواپیماهای ایمن دنیا بود

خسته بند با بیان اینکه هواپیمای ATR سقوط کرده از هواپیماهای ایمن دنیا بوده و با یک موتور نیز می تواند به پرواز ادامه دهد، افزود: این هواپیماها برعکس فوکر در ارتفاع پایین پرواز می کنند و یکی از علل برخورد با کوه نیز همین ارتفاع پروازی است.

وی با تاکید بر اینکه تعدادی از فرودگاه های کشور از قبل از انقلاب به گونه ای طراحی شده که حالت نظامی داشته و در کنار کوه ها واقع شده است، گفت: فرودگاه یاسوج نیز این وضعیت را داشته و خلبان در هنگام فرود در چنین فرودگاه هایی باید دقت بسیار زیادی داشته باشد تا پس از گذراندن کوه به کاهش ارتفاع اقدام کند.

بررسی علل سقوط هواپیما پس از پیدا شدن جعبه سیاه صورت می گیرد

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه در خصوص علل وقوع حادثه هوایی نباید با احساسات تصمیم گیری شود، افزود: باید منتظر پیدا شدن لاشه هواپیما و همچنین بررسی جعبه سیاه باشیم در غیر این صورت هیچ اظهارنظری دقیق نیست.

وی با اشاره به عمر بالای ناوگان هوایی کشور، بر ضرورت خرید هواییما تاکید کرد و گفت: ما چاره ای جز نوسازی ناوگان هوایی نداریم زیرا عمر ناوگان بسیار بالا است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: خرید هواپیما با توجه به شرایط ناوگان هوایی باید در اولویت دولت باشد در غیر این صورت بروز چنین حوادثی دور از انتظار نیست.

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی
حسن خسته‌ بند
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
بندرانزلی، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی