مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

کد خبر : ۱۶۸۲۰
زمان انتشار : ۱۵:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۷

ذبیح نیکفر:

اشرافی‌گری ائمه جمعه آنها را از مردم دور می‌کند

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل با اشاره سخنان رهبر انقلاب درباره ساده زیستی ائمه جمعه گفت: اشرافی‌گری مسئدولان و ائمه جمعه آنها را از مردم دور می کند.

به گزارش   ذبیح الله نیک فر صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان لاهیجان که به مناسبت معارفه امام جمعه جدید این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: یادمان نرود ۱۷ هزار شهید ترور و شهدای جنگ و مدافع حرم برای آرمانهایی به شهادت رسیدند و ما نباید این آرمان ها را فراموش کنیم.

وی افزود: امام مجلس و نماز جمعه را در رأس امور می دانستند و امام منصب امام جمعه را منصب تماس روحانیت با ملت می دانستند و اعتقاد داشتند اجتماع، تفاهم و گوش دادن به مسائل سیاسی و دینی برای مردم بسیار ارزشمند است.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل ادامه داد: رهبر انقلاب در تنفیذ رئیس جمهور فرمودند که شما به داخل مردم بروید و این موضوع برای امامان جمعه مصداق بیشتری دارد.

نیک‌فر با اشاره سخنان رهبر انقلاب درباره ساده زیستی ائمه جمعه گفت: بنا به فرمایش رهبر انقلاب اشرافی گری مسئدولان و ائمه جمعه آنها را از مردم دور می کند.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار