مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا

کد خبر : ۸۹۲۲
زمان انتشار : ۱۵:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۵

سیدکاظم دلخوش:

استقرار فرودگاه در منطقه آزاد نیازمند حمایت مجلس است

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: استقرار فرودگاه در منطقه آزاد نیازمند حمایت مجلس است.

به گزارش   سید کاظم دلخوش اباتری ظهر امروز در جلسه شورای اداری گیلان که به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انصاری، نورانی، شهدای کارمند و ترور گیلان در سالن الغدیر استانداری گیلان برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون هرچه نمایندگان گیلان از رئیس مجلس شورای اسلامی مطالبه کرده‌اند بااقتدار و مدیریت محقق شده است.

وی به اقدامات انجام‌شده از سوی هیئت نظارت استان بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و افزود: طبق قانون بر اساس ماد ۲۱۸ آیین داخلی، نظارت بر انتخابات شوراها بر عهده مجلس است.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه از استاندار، هیئت‌های اجرای و مراجع چهارگانه در امر نظارت بر انتخابات شوراها باید تقدیر کرد، گفت: استان گیلان ازجمله استان‌هایی بود که توانست در مسئله نظارت بر انتخابات شوراها موفق عمل کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به تلاش نمایندگان مبنی بر استقرار فرودگاهی در منطقه آزاد تأکید کرد و گفت: نقشه‌های مربوط به استقرار فرودگاه در منطقه آزاد تکمیل‌شده که نیازمند حمایت مجلس است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر حمایت‌های رئیس مجلس مبنی بر تسریع ایجاد فرودگاه مذکور گفت: در حال حاضر دو تا سه پرواز در گیلان روزانه انجام می‌شود که نیاز است پروازهای استان را افزایش دهیم.

وی همچنین توجه به اشتغال و رفع بیکاری را ازجمله مطالبات گیلان برشمرد و گفت: بسیج اشتغال از نیازهای استان است که نیازمند توجه بیشتر مجلس و دولت در این زمینه هستیم.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی همچنین به توجه رئیس مجلس نسبت به بودجه‌نویسی استان تأکید کرد و گفت: خواهشمندیم که کمک کنید تا در زمان نوشتن بودجه و برنامه توجه اساسی و مبرم به استان گیلان شود.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی
سید کاظم دلخوش اباتری
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دانشجوی دکتری اقتصاد
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، گیلان
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار