مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی
نماینده مردم رودبار

کد خبر : ۲۶۰۵۹
زمان انتشار : ۱۲:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۲

منوچهر جمالی:

استان گیلان پروژه‌های نیمه‌کاره زیادی دارد

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات اقتصادی و پروژه‌های نیمه کاره زیادی در استان گیلان و سطح کشور وجود دارد.

به گزارش  منوچهر جمالی  اظهار داشت: پدافند غیرعامل به‌معنای توجه به نقاط ضعف و پوشش آن است.

وی با بیان ‌اینکه پدافند غیرعامل به شناسایی نوع استفاده دشمنان از نقاط ضعف داخلی کشور برای انجام توطئه‌های مختلف کمک می‌کند خاطرنشان‌کرد: باید نقاط ضعف در کشور پوشانده شود و نقاط قوت در زمینه‌های مختلف آنقدر افزایش یابد که دشمنان توان توطئه را نداشته باشند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پدافند غیرعامل به کشاورزی، صنعت، علوم پزشکی، خدمات و تمام امور مربوط می‌شود گفت: دشمنان به‌دنبال آسیب رسانی به کشور با سوءاستفاده از از شرایط داخلی هستند.

وی هدف دشمنان از توطئه‌های مختلف را ایجاد اختلاف و فاصله بین مسئولان و احزاب سیاسی بیان کرد و عنوان داشت: بیشترین نیاز امروز کشور اتحاد است و باید همگان در مسیر مشترک زیر پرچم نظام و ولایت برای مردم کار کنیم.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی و پروژه‌های نیمه کاره زیادی در استان گیلان و سطح کشور وجود دارد اعلام داشت: اگر در این شرایط قوای متعدد یکدیگر را زیر سئوال ببرند تنها موجب دشمن شادی می‌شویم.

جمالی با بیان اینکه وقف کردن از دستورات پیامبر اعظم (ص) و دین مبین اسلام است خاطرنشان کرد: در کشور ایران افرادی که وضعیت مالی خوبی دارند کم نیستد و تقویت فرهنگ وقف در کمک بیشتر به مستضعفان جامعه موثر است.

وی با اعلام اینکه یکی از راه‌های حل مشکلات کشور حل معضلات از طریق بخش تحقیقات و فناوری است اعلام کرد: باید در جایی که نیاز وجود دارد از دانشمندان و نخبگان استفاده شود و راه تحقیقات، پژوهش و فناوری برای تیزهوشان جامعه باز باشد.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار