مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۱۶۷۶۹
زمان انتشار : ۱۲:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۷

محمدحسین قربانی:

ارزیابی عضو هیات رییسه کمیسیون بهداشت از توانایی های اجرایی کابینه پیشنهادی دوازدهم / زنگنه شیخ الوزرا است

عضو هیئت رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه بی طرف کارشناسی تخصص محور  در  حوزه آب است، گفت:  روحیه اجرایی بی طرف وزیر پیشنهادی نیرو عاملی  برای ساماندهی  وضعیت منابع آبی در کشور  است.

به گزارش  محمد حسین قربانی درباره وزرای پیشنهادی تیم اقتصادی دولت به مجلس شورای اسلامی،گفت: شاخص‌های که مقام معظم رهبری درباره  مدیران اعلام کردند را می توان در بی طرف  برای تصدی پست وزارت نیرو مشاهده کرد .

 نماینده مردم آستانه  اشرفیه  در مجلس شورای  اسلامی  با بیان اینکه  اقتصاد ما پیچیده است و اگرانتظار داشته باشیم تمام مشکلات اقتصادی را  وزیر بر طرف کنند، ممکن نیست، تصریح کرد: کرباسیان فردی میدانی در عرصه اقتصاد است و بنده  فکر می کنم با توجه به اینکه ایشان توانایی ایجاد تعامل در دولت را دارد، می تواند وضعیت اقتصاد، بهره بانکی و فضای بین المللی را  از  نظر اقتصادی ساماندهی کند و  این  در حالی که در انتها به کرباسیان برای تصدی پست وزارت رای موافق می دهم.

 وی همچنین درباره وزیرپیشنهادی صنعت، معدن و تجارت، نیز، خاطرنشان کرد:  شریعتمداری کارنامه مناسبی در  وزارت بازرگانی دارد و باید نگاه  عمیق به صنعت داشته باشد تا از انحصار خارج شود این مسائلی که خوشبختانه  شریعتمداری دارد و در واقع شریعتمداری نیروی صفرکیلومتر  نیست  و بطور حتم به ایشان برای تصدی پست وزارت رای موافق می دهم.

 قربانی همچنین درباره وزیر پیشنهادی نفت، نیز خاطر نشان کرد: زنگنه شیخ الوزرا است وهمچنین از ایشان تشکر می کنم که بار دیگر دعوت رییس جمهور را برای تصدی پست وزرات پذیرفتند و با تجربه و کاردانی که زنگنه  دارد، بطور  حتم  به او رای  موافق می دهم.

 وی درباره  وزیرپشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز،خاطرنشان  کرد: معتقدم  آذری جهرمی باید برنامه های اش را  برنامه محور کنند زیرا با توضیحات عمومی  نمی توان نظر نمایندگان را جلب  کند اما در  مجموع فکر می کنم وزیر پیشنهادی  ارتباطات و فناوری  اطلاعات رای  اعتماد از بهارستان بگیرد.

 عضو هیئت رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره وزیر پشنهادیکشاورزی نیز ،یادآورشد: من نگاه  تخصصی به حوزه کشاورزی دارم و اگر حجتی درحوزه معاونیش ۱الی ۲ تغییر بدهد ، بنده فکر می کنم ایشان از دوره قبل بهتر می‌تواند عملکرد داشته باشد و  امیدواریم  حجتی  خودکفایی در  تولید  برنج  را در  دستور کار قرار دهد.

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی