مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۱۶۷۷۵
زمان انتشار : ۱۳:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۸

ولی داداشی:

ارتباطم با خبرنگاران خوب است / بی‌مهری برخی از مسئولین ارشد در حق خبرنگاران دور از انصاف است

نماينده مردم شهرستان آستارا در مجلس شوراي اسلامي خبرنگاران را پل ارتباطي بين مردم و مسئولان دولت دانست

به گزارش  ولی داداشی صداقت، امانت و مصلحت در کار را سه عامل مهم برای یک خبرنگار دانست و اظهار کرد: خبرنگاران باید با امانت‌داری و با نگارش صحیح اخبار و انعکاس دردهای جامعه در رشد و توسعه کشور نقش تأثیرگذاری داشته باشند.

وی با بیان اینکه هرازگاهی شاهد بی‌مهری‌های برخی از مسئولین ارشد در حق خبرنگاران بوده و این دور از انصاف است، تصریح کرد: در دینی که جایگاه علم و قلم ارزش والایی دارد نوع برخورد با اصحاب قلم و رسانه باید بسیار دقیق، ظریف و همراه با تکریم و احترام باشد.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی خبرنگاران را پل ارتباطی بین مردم و مسئولان دولت دانست و خاطرنشان کرد: خبرنگاران به واسطه مسئولیتی که دارند باید همواره امانت‌دار بوده و نقاط ضعف و قوت را هم از طریق حاکمیت به مردم و هم از مردم به مسؤولان منعکس کنند.

داداشی ارتباط مفید و مستمر با خبرنگاران را از شروط پیشرفت و دوام مدیران دستگاه‌های اجرایی در مسند مدیریت دانست و بیان کرد: مردم از دریچه دوربین و قلم خبرنگاران در جریان فعالیت‌ها و خدمات انجام شده دستگاه‌های اجرایی شهرستان قرار می‌گیرند و این به نفع هر مسئولی است.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی ارتباط خود با خبرنگاران خبرگزاری‌ها و نشریات فعال در استان گیلان را خوب دانست و گفت: به عنوان یکی از نمایندگان استان گیلان در خانه ملت همواره از سؤالات خبرنگاران استقبال کرده و در حد توان و تخصص به سؤالات آن‌ها جواب داده‌ام.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی