مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
حسن خسته‌ بند
حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی

کد خبر : ۱۸۴۴۲
زمان انتشار : ۰۰:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۶

حسن خسته بند:

ادامه سیاست فعلی بانک‌ها موجب نابودی اقتصاد کشور می‌شود

نماینده مردم بندرانزلی بابیان اینکه مشکلات اقتصادی کشور ناشی از عملکرد نادرست بانک‌ها است، گفت: ادامه سیاست فعلی بانک‌ها موجب نابودی اقتصاد کشور می‌شود.

به گزارش  حسن خسته بند پرداختن به اقتصاد و معیشت مردم را دغدغه نخست دولت برشمرد و اظهار داشت: دولت باید با توجه به تجربه ای که بدست آورده نخستین دغدغه اش حل معیشت مردم و اشتغال پایدار جوانان باشد.

وی بابیان اینکه در راستای حل مسائل اقتصادی باید بانک‌ها پای کار باشند، افزود: بانک‌ها برای کشور بسیار مشکل آفرین هستند و هیچ توجهی به حل مشکلات اقتصادی ندارند.

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی خط‌مشی‌های و عملکردهای نادرست بانک‌ها را اساس ایجاد مشکلات در اقتصاد کشور برشمرد و گفت: مشکلاتی که اکنون در کشور به وجود آمده‌اند به خاطر اقدامات و عملکردهای نادرست بانک‌ها است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه سیاست‌گذاری‌ها در بانک‌ها باید تغییر کند، خاطرنشان کرد: بانک‌ها باسیاست‌های نادرست اقتصاد و کشور را زمین‌گیر کرده‌اند.

خسته بند به‌ضرورت اصلاح نظام بانکی و تدوین اساس‌نامه‌های جدید تأکید داشت و گفت: ادامه سیاست فعلی بانک‌ها موجب نابودی اقتصاد کشور می‌شود.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به اینکه بانک‌ها باید واسطه بین مردم و تولیدکنندگان باشند و در راستای بانکداری حرکت کنند، گفت: متأسفانه بانک‌ها بیشتر به دنبال بنگاه‌داری بوده‌اند و کمتر به بانک داری توجه شده است.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی
حسن خسته‌ بند
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
بندرانزلی، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی