مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۲۳۸۰
زمان انتشار : ۲۰:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۲

جبار کوچکی نژاد:

اخطار به رئیس جمهور! / دولت با خرید تضمینی برنج به فکر اقتصاد کشاورزان باشد

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: واردات برنج به اقتصاد کشاورزان آسیب می زند و خستگی کشاورزان را صد چندان می کند.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد درخصوص واردات برنج در زمان برداشت این محصول در کشور، اظهار کرد: نامه ای پیرامون واردات برنج به رییس جمهور نوشتیم و اخطارهایی هم به رییس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی و ستادهای ذیربط داده شده است.

وی با بیان اینکه قانون می گوید زمان برداشت و بعد از برداشت برنج و در زمان توزیع این محصول به بازار، دولت حق واردات و ثبت سفارش برنج ندارد، گفت: واردات برنج به اقتصاد کشاورزان آسیب می زند و خستگی کشاورزان را صد چندان می کند.

نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید بر اینکه دولت باید پیگیر بحث واردات برنج باشد، تصریح کرد: دولت باید با متخلفین در حوزه واردات برنج برخورد کند.

کوچکی نژاد با اشاره به اینکه دولت حتی در حوزه رکود بازار هم باید به فکر اقتصاد کشاورزان با خرید تضمینی برنج باشد، اضافه کرد: دولت با این کار می تواند در بازار تحرک ایجاد کند.

وی با بیان اینکه همه بخش های اقتصادی مافیا دارند، تصریح کرد: مافیا مختص به حوزه برنج و واردات این محصول نیست.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه دولت باید دست مافیا را کوتاه کند، اظهار کرد: دولت با این کار باید بازار برنج را روان کند.

دیار باران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

بهاره مقدم

برایمان بمان سردار، تا ابد، باهمین لباس خاکی و چهره تازیانه خورده از آفتاب سرزمین کارمانیا و شام، بی جناح!و اخم های درهم کشیده ای که اشداء علی الکفار است!

زلزله کرمانشاه فریبرز ناطقی الهی

فریبرز ناطقی الهی

با کدام منطق می‌گویید بازسازی مناطق زلزله‌زده شروع شد؟