مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا

کد خبر : ۳۴۷۳۳
زمان انتشار : ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹

سیدکاظم دلخوش:

اختصاص ۲۷ صدم درصد مالیات بر ارزش‌افزوده به ورزش/ کسب مدال‌های رنگارنگ در ورزش نیازمند حمایت مادی و معنوی است

نائب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اختصاص 27 صدم درصد مالیات بر ارزش‌افزوده به ورزش را موجب توسعه آن دانست و گفت: کسب مدال‌های رنگارنگ در ورزش نیازمند حمایت مادی و معنوی است.

به گزارش  سید کاظم دلخوش اباتری با اشاره به کمک‌های شایان مجلس به توسعه ورزش کشور اظهار کرد: امروزه قانون‌گذار شرایط بسیار خوبی را برای وزارت ورزش و جوانان فراهم کرده است.

وی با اشاره به افزایش تخصیص بودجه در حوزه ورزش کشور افزود: وزارت ورزش درگذشته حدود ۸۰ میلیارد تومان بودجه داشت اما امروز ۲۷ صدم درصد مالیات بر ارزش‌افزوده که بالغ‌بر یک هزار و ۳۰۰ میلیون تومان هست را در اختیار وزارت ورزش قرار داده‌ایم.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه علاوه بر تخصیص اعتبار بالا در حوزه ورزش، بدهکاری مالیاتی پیمانکاران و شرکت‌ها که به بخش ورزش اختصاص پیدا می‌کند را به‌عنوان هزینه قطعی تلقی کرده‌ایم تا به توسعه ورزش برسیم.

نائب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی کارهای بسیار خوبی در حوزه ورزش صورت داده گرچه اعتقاد بر این هست که باید در بخش ورزش بیشتر سرمایه‌گذاری شود.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان توسعه و حمایت از ورزش را حیاتی برشمرد و افزود: نیاز جوانان به ورزش و تخلیه انرژی‌شان در اماکن ورزشی و کسب قهرمانی‌های داخلی و خارجی برای ما بسیار مهم است.

دلخوش گفت: کسب مدال‌های رنگارنگ و بالا بردن پرچم جمهوری اسلامی در مجامع بین‌المللی و جهانی راهکار دارد و یکی از راهکارهای آن کمک‌های معنوی و مادی به آن‌ها است.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی
سید کاظم دلخوش اباتری
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دانشجوی دکتری اقتصاد
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی