مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۸۰۲۹
زمان انتشار : ۲۰:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۰

ولی داداشی:

اختصاص ۱۰میلیارد ریال اعتبار به ساخت مسیر دسترسی آبشار لاتون آستارا

نماینده آستارا در مجلس گفت: برای ساخت راه دسترسی به آبشار لاتون این شهرستان، ۱۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.

به گزارش    ولی داداشی گفت: آبشار لاتون آستارا از جاذبه های گردشگری استان گیلان و کشور است و هر ساله گردشگران و علاقمندان زیادی را از استان های مختلف به خود جلب می کند.
وی اظهار کرد: مسیر دسترسی به این جاذبه طبیعی متناسب با معیارهای زیست محیطی و منابع طبیعی خواهد بود و اجرای این طرح و حضور گردشگران در محوطه آبشار، تهدیدی برای محیط زیست به وجود نخواهد آورد.
وی بیان کرد: دسترسی آسان به آبشار لاتون مطالبه مردم و گردشگران آستاراست و اعتبار اجرایی آن افزایش خواهد یافت و مسئولان امر باید عملیاتی شدن آن را پیگیری کنند.
آبشار لاتون با حدود ۱۰۵متر ارتفاع در ۱۵ کیلومتری جنوب آستارا در روستای کوته کومه بخش لوندویل این شهرستان قرار دارد و آبشار دیگری نیز در نزدیکی آن با ۶۵ متر ارتفاع و سرریز آب بیشتر و پهن تر خودنمایی می کند.

ایرنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت