مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی
نماینده مردم رودبار

کد خبر : ۱۷۲۸۷
زمان انتشار : ۱۴:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹

منوچهر جمالی:

اختصاص اعتبار ۱٫۵ میلیاردی برای استخر شنا در رودبار/ تکمیل استادیوم نیمه‌کاره رستم‌آباد ضرورت دارد

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی به‌ضرورت تکمیل استادیوم نیمه‌کاره رستم‌آباد تأکید کرد و خبر داد: یک میلیارد و پانصد میلیون تومان برای ساخت و تکمیل استخر شنای شهر رودبار اعتبار تخصیص‌یافته است.

به گزارش  منوچهر جمالی با اشاره به زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان رودبار اظهار کرد: در سال ۹۵ حرکت خوبی را در ایجاد فضای ورزشی شهرستان شاهد بوده‌ایم.

وی بابیان اینکه سرعت ایجاد سرانه ورزشی در رودبار باید بیشتر شود، افزود: تکمیل استادیوم رستم‌آباد از دغدغه‌های ما در سال ۹۶ است که باید در اسرع وقت تکمیل شود.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه در راستای تکمیل استادیوم رستم‌آباد نشست‌هایی با وزیر و معاونان وی برگزارشده، گفت: با وزیر ورزش و جوانان در این رابطه صحبت‌ها و دستوراتی صادرشده تا هماهنگی‌هایی با استان شود و استادیوم تکمیل گردد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به مستهلک شدن استادیوم ورزشی رستم‌آباد گفت: ازسرگیری پروژه استادیوم رستم‌ها مدت‌ها رهاشده و اتمام آن بر زمین‌مانده و گذشت زمان تأسیسات آن را مستهلک می‌کند.

جمالی در ادامه مطلب خاطرنشان کرد: وضعیت استادیوم رستم‌آباد بسیار اسفناک و ناراحت‌کننده است و متأسفانه تاکنون موفق نشده‌ایم ساخت آن را به مرحله بهره‌برداری برسانیم.

عضو مجمع نمایندگان گیلان همچنین به تخصیص اعتبار برای استخر شنای رودبار خبر داد و گفت: برای تکمیل استخر شنای شهرستان رودبار ۱٫۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده‌شده است.

وی با تأکید بر تکمیل این پروژه و تسریع در بهره‌برداری از آن افزود: پروژه استخر رودبار ازجمله پروژه‌هایی است که چند سالی از آغاز آن گذشته بود و اکنون شهرستان نیازمند به آن است.

نماینده مردم رودبار در خانه ملت با اشاره به سالن‌های ورزشی نیمه‌کاره در شهرستان مذکور بیان کرد: سالن‌های ورزشی زیادی در شهرستان وجود دارند که بعضاً کامل نیستند و یا نیاز به توسعه دارند که پیرو آن نشستی با وزیر، معاونین و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان داشته‌ایم و منتظریم اعتبارات لازم تزریق شود تا شاهد افزایش سرانه ورزشی شویم.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟