مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۱۲۹۲۸
زمان انتشار : ۱۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶

ولی داداشی:

احیای تفریح سالم قلاب‌زنی در اسکله بندر آستارا

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مراجعات بیش از 400 نفر از مردم این شهرستان جهت احیای تفریح سالم قلاب‌زنی در اسکله بندر آستارا، مذاکرات لازم با مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان انجام شده و مدیرکل قول همکاری داده‌اند.

به گزارش  ولی داداشی اظهار کرد: با توجه به مراجعات بیش از ۴۰۰ نفر از مردم این شهرستان جهت احیای تفریح سالم قلاب‌زنی در اسکله بندر آستارا، مذاکرات لازم با مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان انجام شده و مدیرکل قول همکاری داده‌اند.

وی قلاب‌زنی در اسکله بندر شهرستان آستارا را جزء تفریحات سالم مردم این شهرستان دانست و تصریح کرد: متولی طرح مذکور پس از تشکیل کارگروه تفریحی و گردشگری مشخص می‌شود و قرار است امکانات و شرایط قلاب‌زنی به مدت یک سال در ضلع شرقی اسکله برای علاقه‌مندان به این تفریح سالم فراهم شود.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی تفریح سالم را عاملی مؤثر در نشاط و افزایش سلامت اجتماعی جوانان جامعه دانست و خاطرنشان کرد: با احیای قلاب‌زنی در اسکله بندر این شهرستان می‌توان جوانان را از قلیان‌سراها و سفره‌خانه‌های سنتی به سمت طبیعت و تفریحات سالم هدایت کرد.

داداشی به بهره‌برداری از فازهای بعدی اسکله بندر آستارا در آینده اشاره کرد و اظهار کرد: با بهره‌برداری از این فازها در اسکله اشتغال‌زایی صورت می‌گیرد و احداث سوله انبار گندم و کارخانه تولید برق از جمله پروژه‌هایی هستند که برای فازهای بعدی اسکله پیش‌بینی ‌شده‌اند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

بهاره مقدم

برایمان بمان سردار، تا ابد، باهمین لباس خاکی و چهره تازیانه خورده از آفتاب سرزمین کارمانیا و شام، بی جناح!و اخم های درهم کشیده ای که اشداء علی الکفار است!

زلزله کرمانشاه فریبرز ناطقی الهی

فریبرز ناطقی الهی

با کدام منطق می‌گویید بازسازی مناطق زلزله‌زده شروع شد؟