مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۳۸۹۷
زمان انتشار : ۲۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی:

احمدی‌نژاد خود تهدید داخلی برای کشور است

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس شورای اسلامی گفت: همه اقدامات احمدی نژاد بهانه ای است تا ماهیت خود را نشان دهد.

به گزارش  غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، با اشاره به نامه محمود احمدی نژاد به مردم و تهدید به افشاگری، اظهار داشت: این گونه اقدامات محصول تعلل قوه قضائیه است و نباید از این موضوع تعجب کنیم، زیرا قوه قضائیه نشان داده که اگر قانونی وجود دارد، قرار نیست که با ایشان برخورد کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه احمدی نژاد در نامه خود، کشور را در معرض تهدیدات داخلی می‌داند، بیان کرد: منظور احمدی نژاد از تهدید داخلی خودش است.

جعفرزاده ایمن آبادی در خصوص تهدید به افشاگری‌های احمدی‌نژاد، متذکر شد: آماده‌ایم تا بشنویم احمدی نژاد چه می‌خواهد بگوید ولی طبیعتا اگر از همان ابتدای کار که بر مسند امور اجرائی نشست، زنگ خطر را به صدا در می‌آوریم که این شخص، عنصری خطرناک است و بها دادن به وی کار خطرناکی است، با این وضع روبه‌رو نبودیم.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس شورای اسلامی گفت: همه اقدامات احمدی نژاد بهانه ای است تا ماهیت خود را نشان دهد و امیدوارم این موضوع ختم به خیر شود./

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟