مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۵۱۷۲
زمان انتشار : ۱۰:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۳

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی:

احتمال کسب رأی اعتماد وزرای پیشنهادی نیرو و علوم

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی گفت: نظر نمایندگان نسبت به وزرای پیشنهادی منفی نیست و احتمالاً غلامی و اردکانیان رأی اعتماد کسب می کنند.

به گزارش  غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  در خصوص جلسه فراکسیون مستقلین ولایی با وزرای پیشنهادی علوم و نیرو اظهار داشت: این دو وزیر پیشنهادی به جلسه فراکسیون مستقلین ولایی دعوت شدند تا به سوالات و ابهامات نمایندگان پاسخ دهند.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی بیان کرد: بعضی از ابهامات و سوالات در فضای مجازی و رسانه ای مطرح می شود که عقل و شرع حکم می کند پیش از مطرح کردن این مسائل از تریبون مجلس با وزرای پیشنهادی جلسه ای برگزار شود و آنها نسبت به این مسائل پاسخگو باشند.

وی افزود: در جلسه فراکسیون با وزرای پیشنهادی سوالاتی از سوی نمایندگان مطرح می شود که شاید هیچگاه به خود اجازه ندهیم این مسائل از صدا و سیما پخش شود.

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه توضیحات وزرای پیشنهادی استماع شد گفت: اعضای فراکسیون مستقلین ولایی تا یکشنبه هفته آینده فرصت دارند که ارزیابی خود را از وزرای پیشنهادی انجام دهند و در داخل فراکسیون رأی گیری کنیم.

نماینده مردم رشت در مجلس ادامه داد: معمولا اگر وزرای پیشنهادی در داخل فراکسیون مستقلین بیش از ۵۰ درصد از آراء اعضای این فراکسیون را کسب کنند به طور علنی از وزرای پیشنهادی در صحن علنی حمایت می کنیم.

وی ادامه داد: در دور قبل تنها فراکسیونی بودیم که در خصوص حمایت از وزرای پیشنهادی اطلاعیه صادر کردیم و باز هم در خصوص این دو وزیر پیشنهادی اطلاعیه صادر خواهیم کرد.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی گفت: پیش بینی من این است که نظرات نمایندگان نسبت به دو وزیر پیشنهادی منفی نیست و به احتمال زیاد رأی اعتماد را کسب خواهند کرد.

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
کارشناس ارشد عمران
تاریخ تولد
۱۳۴۵ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا ، گیلان

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت