مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۹۷۰
زمان انتشار : ۱۵:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۶

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی:

اجازه نمی‌دهیم مطهری از هیات رییسه حذف شود/با تمام توان از الگوی آزادی در مجلس دفاع می‌کنم

جعفرزاده با تکذیب شایعه‌ها درباره توافق درمورد حذف مطهری از هیات رییسه مجلس، گفت: شخصاً با هرگونه حذف مطهری از هیات رییسه مجلس مخالفم و اجازه چنین اقدامی را نخواهم داد و با تمام توان از این الگوی آزادی در مجلس دفاع خواهم کرد.

به گزارش  ، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی با اشاره به برگزاری انتخابات هیات رییسه از تصمیم‌گیری فراکسیون مستقلان ولایی پس از اتمام جلسه امروز بعدازظهر این فراکسیون خبر داد و گفت: آن‌چه این روزها درباره حذف آقای مطهری از هیات رییسه مطرح می‌شود، کذب محض بوده و به هیچ عنوان رییشه در واقعیت ندارد.

مطهری حیثیت جریان اصلاحات و اعتدال است

او با اشاره به توییت اخیر مصطفی تاجزاده درباره تلاش نزدیکان رییس مجلس برای حذف مطهری از هیات رییسه، گفت: نمی‌دانم آقای تاجزاده چرا چنین توییتی گذاشته و چنین مسئله‌ای را مطرح کرده است. آقای مطهری به‌نوعی حیثیت جریان اصلاحات و اعتدال است و اصلاً چنین مسائلی صحت ندارد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متاسفانه یک خط تفرقه و نفاق میان دو فراکسیون حامی دولت یعنی فراکسیون‌های «امید» و «مستقلان» ایجاد شده که قصد دارد میان نمایندگان انشقاق ایجاد کند و همزمان برخی از بیرون مجلس نیز بر طبل اختلاف می‎‌کوبند. واقعیت این است که فضای مجلس با بیرون متفاوت است و برای حفظ انسجام و نظم درونی مجلس، باید همه جناح‌ها را حفظ کنیم.

با تغییر زیاد در هیات رییسه مجلس موافق نیستم

نایب رییس نخست فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد قابل‌قبول هیات رییسه فعلی مجلس، تاکید کرد: به شخصه با تغییر زیاد هیات رییسه در اجلاسیه دوم موافق نیستم و فکر می‌کنم باید از هیات رییسه فعلی حمایت کنیم.

خط قرمز ما حضور لاریجانی و مطهری است

او تصریح کرد: خط قرمز ما حضور لاریجانی و مطهری در هیات‌رییسه مجلس است. همان‌طور که فکر می‌کنم ادامه ریاست لاریجانی بر مجلس به صلاح هر سه فراکسیون و همه نمایندگان است، مطهری نیز باید همچنان نایب رییس مجلس باشد.

اجازه نمی‌دهیم مطهری از هیات رییسه حذف شود

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم اضافه کرد: مطهری نماد نماینده‌ای شجاع و مستقل است و اجازه نخواهیم داد از هیات رییسه حذف شود. بنابراین مسائلی که درباره تلاش برای حذف مطهری مطرح شده را تکذیب می‌کنم و از دیگر همکارانم نیز خواهش می‌کنم بیش از این در مورد این مساله مانور ندهند.

او گفت: آقای مطهری در همه مسائل اصول را رعایت می‌کند و علی‌رغم اینکه برخی می‌گویند مطهری در مجلس دهم با چرخش به سمت جریان اصلاحات، تغییر موضع داده، معتقدم اتفاقاً مطهری همواره اصول را رعایت کرده و یک اصولگرای واقعی است.

با تمام توان از این الگوی آزادی در مجلس دفاع خواهم کرد

جعفرزاده ایمن‌آبادی در پایان تصریح کرد: شخصاً با هر گونه حذف آقای مطهری از هیات رییسه مجلس مخالفم و اجازه چنین اقدامی را نخواهم داد و با تمام توان از این الگوی آزادی در مجلس دفاع خواهم کرد.

ایلنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
کارشناس ارشد عمران
تاریخ تولد
۱۳۴۵ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا ، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی