مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

کد خبر : ۵۰۴۹
زمان انتشار : ۱۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۵

ذبیح نیکفر:

آیا فوت ۲۰نفر در تصادفات یک ماه گذشته سیاهکل اقدام فوری مسئولان را نمی طلبد؟

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل گفت: در شهرستان سیاهکل طی یک ماه اخیر بیش از ۲۰نفر در تصادفات فوت کرده‌اند، آیا اقدام فوری مسئولان را نمی‌طلبد.

به گزارش  ، ذبیح نیکفر در نطق میان دستور در صحن علنی مجلس با تسلیت شهادت مردم در حادثه تروریستی تهران و شهادت حضرت علی (ع) به انتخابات اخیر اشاره و اظهار کرد: حضور بیش از ۴۱ میلیون نفر در پای صندوق‌های رای یک حماسه باشکوه است که لازم است آن را به مقام معظم رهبری تبریک بگویم.

وی با بیان اینکه شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل و بخش‌های رودبنه، دیلمان و پیرکوه علیرغم داشتن جاذبه‌های گردشگری قطب کشاورزی در حوزه راه با مشکلات فراوان و ترافیک‌های سنگین روبرو است، یادآور شد: راه‌های بخش دیلمان با استقرار و فعالیت کارخانه سیمان سبز گیلان تخریب و غیرقابل استفاده شده است و در شهرستان سیاهکل طی یک ماه اخیر بیش از ۲۰نفر در تصادفات فوت کرده‌اند، آیا اقدام فوری مسئولان را نمی‌طلبد.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل افزود: با آوردن یک واحد صنعتی در منطقه سیاهکل و عدم رفع مشکلات زیرساخت‌ها فرصت‌های گردشگری متعدد را از دست داده‌ایم و حال شاهد جان باختن مردم منطقه هستیم.

نیکفر در ادامه با انتقاد از بلاتکلیفی سپرده گذاران موسسه اعتباری کاسپین بر لزوم جلوگیری از تکرار این گونه اتفاقات تاکید کرد و گفت: در شرایطی که مجوزهای بانک‌ مرکزی اینگونه سرمایه های مردم را به خطر انداخته است، اعتنایی به اعتراضات مردم نمی شود.

وی ابراز کرد: مردم آواره شده از رانش کوه در لاهیجان و سیاهکل و پیشروی آب دریا در سواحل بخش رودبنه هنوز آثار اقدامات ستاد بحران را بعد از یک سال ندیده‌اند؛ باید به کجا پناه ببرند.

این نماینده مجلس نتیجه انتخابات را فرصتی برای خدمت و حل مشکلات مردم بخصوص در حوزه اقتصادی و معیشتی دانست و تاکید کرد که باید توصیه رهبر معظم انقلاب در این باره نصب العین قرار داده و جامعه را به دو قطبی مخالف و موافق تقسیم نکرد.

نیکفر گفت: رئیس جمهور منتخب و دولت دوازدهم به نظام جمهوری اسلامی ایران و تمام ملت ایران تعلق دارد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در پایان خواستار توجه وزارت آموزش و پرورش به مربیان پیش دبستانی، توجه دولت به وضعیت بازنشستگان و همچنین توجه وزارت نیرو و مدیران آب منطقه‌ای گیلان به آب زراعی کشاورزان شد.

نیکفر، عربستان را گاو شیرده استکبار جهانی توصیف کرد و گفت: عربستان و ایادی وهابیت و تکفیری آنان بدانند ایران اسلامی همواره منادی وحدت بین کشورهای اسلامی بوده و مشی ننگین ترور خللی در عزم و اراده ملت ایران ایجاد نخواهد کرد.

نیکفر همچنین با تبریک راهیابی تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی، از اعضای تیم ملی و کادر آن برای شاد کردن ملت ایران قدردانی کرد.

در سیاهکل : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی