مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۴۴۰
زمان انتشار : ۱۵:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۹

واکنش اینستاگرامی جعفرزاده به حمله مخالفان دولت به منصوریان:

آیا دلیل حمله به منصوریان، حمایت او از دکتر روحانی است؟/ تصویر

غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم رشت از حمله تعدادی از مخالفان دولت به سرمربی استقلال در پی باخت سنگین این تیم در مقابل العين انتقاد کرد. او در اینستاگرام خود نوشت:

به گزارش  ، غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم رشت از حمله تعدادی از مخالفان دولت به سرمربی استقلال در پی باخت سنگین این تیم در مقابل العين انتقاد کرد. او در اینستاگرام خود نوشت:

«مدتی است آسمان برای ورزشکاران آبی نیست!! باخت سنگین تیم فوتبال استقلال در مقابل تیم العین امارات با توجه به اینکه در چهل‌وچهار سال گذشته بی سابقه بوده و در ادامه ناکامی های ورزشکاران در انتخابات شوراها یک سوال را بدون پاسخ می‌گذارد و آن اینکه : آیا ورزش از سیاست جداست؟! و آیا پرداختن بیش از حد به این باخت بهانه‌ای برای حمله به سرمربی تیم استقلال که در ستاد دکتر روحانی در زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری صرفا حضور یافته و اعلام حمایت نموده نیست؟!»

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
کارشناس ارشد عمران
تاریخ تولد
۱۳۴۵ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا ، گیلان
علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!