مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۴۴۰
زمان انتشار : ۱۵:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۹

واکنش اینستاگرامی جعفرزاده به حمله مخالفان دولت به منصوریان:

آیا دلیل حمله به منصوریان، حمایت او از دکتر روحانی است؟/ تصویر

غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم رشت از حمله تعدادی از مخالفان دولت به سرمربی استقلال در پی باخت سنگین این تیم در مقابل العين انتقاد کرد. او در اینستاگرام خود نوشت:

به گزارش  ، غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم رشت از حمله تعدادی از مخالفان دولت به سرمربی استقلال در پی باخت سنگین این تیم در مقابل العين انتقاد کرد. او در اینستاگرام خود نوشت:

«مدتی است آسمان برای ورزشکاران آبی نیست!! باخت سنگین تیم فوتبال استقلال در مقابل تیم العین امارات با توجه به اینکه در چهل‌وچهار سال گذشته بی سابقه بوده و در ادامه ناکامی های ورزشکاران در انتخابات شوراها یک سوال را بدون پاسخ می‌گذارد و آن اینکه : آیا ورزش از سیاست جداست؟! و آیا پرداختن بیش از حد به این باخت بهانه‌ای برای حمله به سرمربی تیم استقلال که در ستاد دکتر روحانی در زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری صرفا حضور یافته و اعلام حمایت نموده نیست؟!»

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
کارشناس ارشد عمران
تاریخ تولد
۱۳۴۵ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا ، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی