مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا

کد خبر : ۱۱۴۰۷
زمان انتشار : ۱۹:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۸

سیدکاظم دلخوش:

آمریکا و هم‌پیمانانش در برجام کوتاهی کرده‌اند/ طرفین متعهد در برجام به مصوبات آن پایبند باشند

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی آمریکا و متحدانش را به کوتاهی در برجا محکوم کرد و گفت: طرفین متعهد در برجام پس از گذشت دو سال باید بر سر عقل بیایند و نسبت به مصوبات آن پایبند باشند.

به گزارش  سید کاظم دلخوش اباتری  به دستاوردهای برجام اشاره و اظهار کرد: ایران به‌تمامی تعهدات خود در برجام عمل کرده است و جامعه بین‌المللی نسبت به این مهم اذعان دارند.

وی بابیان اینکه مجموعه دولت تلاش‌های زیادی در رابطه با برجام متحمل شده‌اند، افزود: ما از وزارت امور خارجه و دولت بابت پیگیری‌ها در خصوص برجام تشکر می‌کنیم.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی به حمایت‌های مردم و رهبری در برجام اشاره کرد و گفت: دولت به وظایف خود در برجام جامه عمل پوشاند و ملت هم با پیروی از مقام معظم رهبری حمایت‌های لازم را از دولت داشته‌اند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقض عهدها در برجام، بیان کرد: آمریکا و هم‌پیمانانش در رابطه با برجام کوتاهی‌هایی داشته‌اند که قابل‌چشم‌پوشی نیست.

دلخوش با ابراز امیدواری مبنی بر اینکه طرفین ایران در برجام باید سر عقل بیایند، گفت: امیدواریم با توجه به اینکه دو سال از عمر برجام گذشته طرفین مقابل ایران در برجام سر عقل بیایند.

وی با تأکید بر اینکه ایران همه تعهدات در برجام را عملیاتی کرد و همه باید نسبت به اجرایی کردن مفاد برجام عمل کنند، خاطرنشان کرد: طرفین متعهد در برجام باید بر اساس مصوبات برجام عمل کنند و از بدعهدی‌ها دست بکشند.

انتهای پیام/

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی
سید کاظم دلخوش اباتری
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دانشجوی دکتری اقتصاد
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، گیلان
متین مسلم

یک تحلیل‌گر ارشد عرب مقیم لندن می‌گوید به اعتقاد من مشکل اصلی این است که عربستان تصور می‌کند اگر بتواند با حذف ایران هژمونی خود را به منطقه تحمیل کند همه چیز تمام خواهد شد! بسیار خب، اما شما فکر می‌کنید مصر، اردن، لبنان و یا اکثر کشورهای آفریقای عربی با این پدیده کنار خواهند آمد؟ محال است! از آلیس در سرزمین عجائب هم محال‌تر است!

رسول جعفریان

محمد بن سلمان سوار چه موجی شده است؟