مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۲۳۷۴
زمان انتشار : ۱۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۲

محمدصادق حسنی:

آمریکا منبع ناامنی‌ها در جهان است/ کشتار مردم لاس‌وگاس امنیت آمریکا را زیر سؤال برد

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی آمریکا را منبع ناامنی‌ها در جهان و حتی در کشور خودش نام برد و گفت: کشتار مردم لاس‌وگاس امنیت آمریکا را زیر سؤال برد.

به گزارش  محمدصادق حسنی ، کشتار لاس‌وگاس آمریکا را بیانگر قدرت جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار کرد: آمریکا ادعا می‌کند ایران امنیت ندارد درحالی‌که خود منبع ناامنی‌ها در جهان و حتی در کشور خودش است.

وی با اشاره به سخنان تبلیغاتی ترامپ در ایام انتخابات ریاست جمهوری آمریکا افزود: ترامپ در زمان تبلیغات مدعی بود اگر امنیت در کشوری همچون الآن باشد رئیس‌جمهور کشورش باید استعفا کند اما جامعه جهانی مشاهده می‌کند که دقیقه همین اتفاق برای ترامپ در حال رقم خوردن است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ناامن بودن آمریکا و اینکه تنها آمریکا شعار کشور امن را می‌دهد، گفت: آمریکا ادعا می‌کند می‌تواند جهان را مدیریت کند و این در حالی است که در اداره جامعه خود و اساسی‌ترین نیاز جامعه که امنیت است، درمانده‌اند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اذعان به اخبار رسانه‌های آمریکایی مبنی بر اینکه کشتار بی‌رحمانه در لاس‌وگاس بی‌رحمانه‌ترین و فجیع‌ترین کشتار قرن در آمریکا بوده تصریح کرد: کشتار لاس‌وگاس امنیت آمریکا را زیر سؤال برده و این کشتار نشان داد که همه‌ی شعارهای آمریکا توخالی و از بن پوچ است.

حسنی بابیان اینکه ملت ایران باید از امنیتی که دارند خدای را شاکر باشند، افزود: ایران امروز علاوه بر تأمین امنیت خود در حال فراهم کردن امنیت کشورهای حاشیه‌ای و منطقه‌ای خود است و این برای ما یک افتخار هست و بیانگر قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی