مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
اسدالله عباسی
اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش

کد خبر : ۳۶۳۲۶
زمان انتشار : ۱۰:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۰

اسدالله عباسی:

آمار ایجاد اشتغال همه دروغ هستند/ استان حداقل ۲۰درصد بیکاری دارد

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از پایین بودن سطح اشتغال واقعی در گیلان گفت: آمارهای ارائه‌شده در رابطه با اشتغال دروغ‌اند چون در گیلان حداقل 20 درصد بیکاری وجود دارد.

به گزارش  اسدالله عباسی با اشاره به عقب مانگی گیلان در پتروشیمی اظهار کرد: وزیر یک سال قبل با بالگرد برای بازدید از سایت پتروشیمی وارد استان شد و از آن بازدید کرد اما مسئولان استانی هیچ قدمی برای راه‌اندازی آن برنداشتند.

وی با بیان اینکه یک وجب زمین برای استقرار پتروشیمی در گیلان اختصاص پیدا نکرده افزود: استاندار قبلی و فعلی باید پاسخ دهند که برای احداث پتروشیمی در گیلان چه قدم خیری برای مردم برداشته‌اند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سطح نامطلوب اشتغال در استان گفت: استاندار باید اعلام کند که تاکنون یک جلسه و یا کارگروهی تشکیل داده تا همه را جمع کند و برای اشتغال پایدار در استان تصمیم درست‌وحسابی بگیرد؟

عضو ناظر بر شورای اشتغال کشور با بیان اینکه تاکنون جلسه‌ای برای اشتغال گذاشته نشده تا ما در آن دعوت شویم و از کم و کیف آن باخبر باشیم خاطرنشان کرد: آمار و ارقامی که در رابطه با اشتغال داده می‌شود همه دروغ هستند و هیچ‌کدامشان نمی‌تواند واقعی باشد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اعلام تک‌رقمی شدن نرخ بیکاری در گیلان تصریح کرد: در کجای استان شغل در حدی که مسئولان اعلام می‌کنند ایجادشده است.

عباسی افزود: اگر میزان بیکاری دائم و فصلی گیلان را بررسی کنیم و با بیکاری پنهان جمع نماییم حداقل حدود ۲۰ درصد بیکاری در گیلان خواهیم داشت.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ارائه آمار درست از اشتغال و ایجاد زمینه برای توسعه اقتصادی گیلان گفت: درست نیست که مسئولان رفتاری را از خود نشان بدهند و به‌زور اعلام کنند که وضع گیلان خوب و توپ هست و هیچ مشکلی در استان وجود ندارد.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی
اسدالله عباسی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
روستای هلوکله، چابکسر، رودسر
مسئولیت های سابق
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی (۱۳۹۱-۱۳۹۲)
وبسایت
www.dr-abbasi.com
سوابق علمی و آموزشی
-مدیریت مراکز آموزشی به مدت ۱۶ سال -تدریس در مراکز آموزشی، مراکزتربیت معلم و ضمن خدمت فرهنگیان به مدت ۶سال -مدرس آموزش خانواده استان تهران -مدرس مجتمع‌های آموزشی ایثارگران و جانبازان استان تهران -تدریس در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به مدت ۱۰ سال -عضو هیئت امنای دائمی دانشگاه گیلان به مدت ۴ سال -عضوشورای راهبردی ستاد تحول بنیادین آموزش و پرورش -عضو شورای راهبردی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی -عضو کمیسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری -عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور -عضویت در کمیته ملی آموزش و توسعه پایدار کمیسیون ملی یونسکو در ایران -عضو کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات (فاوا) ریاست جمهوری دولت دهم
سایر سمت های اجرایی
-معاون «توسعه و مدیریت منابع» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی -عضو شورای اجرایی و هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان گیلان -عضو مجمع عمومی بانک‌های مسکن، کشاورزی، رفاه کارگران و سپه -عضو هیئت مدیره صندوق مرکزی اشتغال، ازدواج و مسکن مهر امام رضا (ع) -عضو ستاد امور رفاهی کارگران -رئیس شورای عالی کار -دبیر شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی -رئیس هیئت امنای تأمین اجتماعی و بیمه سلامت و روستایی و عشایری -رئیس کمیته طبقه‌بندی مشاغل -دبیر شورایعالی اشتغال -رئیس کمیته اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری -رئیس مجمع عمومی بانک توسعه تعاون

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی