مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدمهدی افتخاری
محمدمهدی افتخاری
نماینده مردم فومن و شفت

کد خبر : ۱۳۵۲۴
زمان انتشار : ۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

محمدمهدی افتخاری:

آمارهای غیرواقعی مسئولان فومن را مدینه‌ فاضله ساخته است

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: آمارهای غیرواقعی ارائه شده از سوی دستگاه‌های اجرایی به مسئولان استانی از فومن مدینه‌ای فاضله ساخته است.

به گزارش  حجت‌الاسلام والمسلمین محمد مهدی افتخاری در جلسه شورای اداری این شهرستان ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و امام هشتم شیعیان (ع) اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین وظایف مسئولان پاسخگو بودن در برابر مردم است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه باید برای توسعه هر چه بیشتر این شهرستان تلاش کنیم گفت: برخی از روسای ادارات فومن مشکلی بر مشکلات مردم انباشته می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه فومن از نظر مسائل سیاسی آسیب دیده است افزود: دفتر مراجعات مردمی بنده در فومن تبدیل به کمیته امداد و بهزیستی شهرستان فومن شده و این امر نشان دهنده کم‌کاری برخی از مدیران ادارات و ارجاع آن‌ها به نماینده برای شانه خالی کردن از وظایف خود است.

افتخاری با بیان اینکه متاسفانه آمارهای غیرواقعی ارائه شده از سوی دستگاه‌های اجرایی به مسئولان استانی از فومن مدینه‌ای فاضله ساخته است، تصریح کرد: مشکلات فراوان در حوزه ورزش، بهداشت، راه و شهرسازی وجود دارد که نیازمند توجه ویژه مسئولان و دقت بیشتر در ارائه آمارهای واقعی است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به ضرورت نگاه کارشناسی در حوزه‌های مختلف در حل مشکلات اشاره کرد و ابراز داشت: یکی از این حوزه‌های غیرکارشناسی، پروژه پل ورودی فومن در سال‌های گذشته بود که سبب به هدر رفتن بیت المال شد.

وی با اشاره به اینکه بعد از ارائه نظرات تخصصی به مسئولان امر در کشور و استان، شرکت زیرساخت و کارشناسان  متوجه اشتباه خود در اشتباهات موجود در این پروژه شدند گفت: با توجه به هزینه‌هایی که تاکنون برای این پل انجام شده در حال حاضر برای تکمیل این پروژه ۲۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطالبه ۲۰ میلیارد تومانی پیمانکار پل ورودی این شهرستان اظهار داشت: ساخت این پروژه از ابتدا اشتباه بوده و اکنون برای اصلاح آن به‌صورت جدی و کارشناسی شده اصرار داریم.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟