مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمود شکری
محمود شکری
نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر

کد خبر : ۶۳۵۰
زمان انتشار : ۱۴:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۱

محمود شکری:

آقای نوبخت می‌گوید ۹۷ درصد بودجه محقق شده است اما مدیران دولت چیز دیگری میگویند

نماینده مردم تالش بزرگ در مجلس شورای اسلامی ضمن دعوت دولت به مناظره اقتصادی گفت: دولتی که زیر بنای آن دروغ و فریب باشد پایدار نمی ماند.

به گزارش  ، محمود شکری در واکنش به آمار های اقتصادی نوبخت، سخنگوی دولت مبنی بر تحقق ۹۷ درصدی درآمد دولت در سال گذشته اظهار داشت: معنی این حرف نوبخت از نگاه بودجه ای این است که بودجه عمرانی و جاری کشور ۹۷ درصد پرداخت شده باشد.

وی با بیان اینکه چند روز اخیر به دیدار مدیرکلی رفتم و از آنها سوال کردم چرا پروژه های شما خوابیده در حالیکه سخنگوی دولت اعلام کرده ۹۷ درصد درآمد تحقق پیدا کرده، افزود: به گفته مدیر کل از ۶۶ میلیارد تومان اعتبار استانی، ۱۳ میلیارد تومان تخصیص داده شده که از این مقدار نیز ۷.۵ میلیارد تومان را بعنوان حقوق و مزایا، ۲ میلیارد تومان پرداخت های خاص و حدود ۳ میلیارد تومان به پروژه ها اختصاص پیدا کرده که آن را هم به پیمانکاران برای ادامه فعالیت های پروژه ها پرداخت کرده ام.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال با بیان اینکه اکنون این اداره کل حدود ۱۲۰ تا ۱۳۰ میلیارد تومان به پیمانکاران بدهکار است، گفت: وقتی اعلام می شود که ۹۷ درصد درآمد ها تحقق پیدا کرده باید ۹۷ درصد درآمد عمرانی هم تحقق پیدا کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که این پول اکنون کجا است، اظهار کرد: باید از آنهایی که سایتهای بسته شده را یکباره باز کردند سوال کرد اکنون تکلیف آن سایت ها چه شده است؟

شکری با اشاره به اینکه سوال کنید ببینیند آیا آن سایتها بعد از انتخابات هم برقرار هستند یا خیر، تصریح کرد: این سایت ها نیز قطع شدند و از آنها خبری نیست.

نماینده تالش بزرگ با بیان اینکه عوامل دولت دست معاویه را از پشت بسته اند، گفت: آقای استاندار اعلام کرده که اشتغال ایجاد کرده، بنده هم ایشان و هم آقای نوبخت را به مناظره تلوزیونی دعوت می کنم تا بیایند و تشریح کنند که چگونه اشتغال ایجاد کرده اند.

وی با بیان اینکه از مقامات دولتی خواسته ام تا لیست اشتغال ایجاد شده را منتشر کنند، گفت: لیست اشتغال های ایجاد شده را به سایت های خودشان بدهند تا همه ببینند چرا از این درخواست ما سرپیچی می کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولتی که زیر بنای آن دروغ و فریب باشد پایدار نمی ماند، افزود: مطمئنا این دولت با این فریب کاری که رای آورد پایدار نخواهد بود و همانگونه که روش بنی صدری را بکار بردند، منتظر همان روش هم باشند.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی