مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا

کد خبر : ۱۶۵۰۴
زمان انتشار : ۱۲:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

سیدکاظم دلخوش:

آقای علوی! برخی کانال‌های تلگرامی ارزش‌ها را زیر سوال برده است

در همین استان گیلان به استاندار و امام‌جمعه مدام توهین می‌شود، چرا با عواملی که شناسایی هم شده‌اند برخوردی صورت نمی‌گیرد؟

به گزارش   سیدکاظم دلخوش نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با وزیر پیشنهادی اطلاعات در صحن علنی مجلس، گفت: انتخاب آقای علوی با توجه به برنامه‌ای که دارند، حائز نکات و نقدهایی از سوی نمایندگان مجلس است، چرا که بنده برنامه‌هایی که ایشان داده‌اند را به شکل دقیق مطالعه کرده‌ام.

وی افزود: آقای علوی ما نگران این نیستیم که فضای مجازی در اختیار همه قرار بگیرد و امیدواریم همه جوانان بتوانند از این امکانات استفاده کنند، اما فضای مجازی و بعضی کانال‌ها ارزش‌های ما را زیر سوال برده است، به چه دلیل بعضی از کانال‌ها و رادیوها به مردم توهین می‌کنند، مگر ما چند جمهوری اسلامی داریم؟ مگر ایران ام‌القرای جهان اسلام نیست؟ من احساس می‌کنم ظرف مدت گذشته با کانال‌های ناسالم به هیچ عنوان برخورد نشده است.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس گفت: شما ببینید به رده‌های بالای مملکت در این فضاها توهین می‌شود، ولی از طرف شما هیچ برخوردی صورت نمی‌گیرد و ما احساس می‌کنیم که صیانتی از آبروی مردم نمی‌شود، در همین استان گیلان به استاندار و امام‌جمعه مدام توهین می‌شود، چرا با عواملی که شناسایی هم شده‌اند برخوردی صورت نمی‌گیرد؟ آیا در جنگ نرم تا به حال ورود کرده‌اید و توان اجرای برنامه‌هایی را که داده‌اید، دارید؟

دلخوش با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، ولی ما در استان‌های کوچک نتوانسته‌ایم امنیت را برای سرمایه‌گذاری مهیا کنیم و در همین راستا وزارت اطلاعات باید در شرایط فعلی که مشکل اقتصادی اولویت اصلی کشور است، وزارتخانه خود را بسیج کند و با ارائه برنامه‌ای مدون، امنیت سرمایه‌گذاران را تامین کند.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی
سید کاظم دلخوش اباتری
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دانشجوی دکتری اقتصاد
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی