مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی
نماینده مردم رودبار

کد خبر : ۱۴۳۵۶
زمان انتشار : ۱۱:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۵

منوچهر جمالی:

آغاز طرح بزرگ گازرسانی به ۶۴ روستا رودبار/ درصد برخورداری مردم از گاز شهری به ۹۱ درصد می‌رسد

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: با آغاز طرح بزرگ گازرسانی به 64 روستا در رودبار درصد برخورداری مردم از نعمت گاز شهری به 91 درصد می‌رسد.

به گزارش  منوچهر جمالی  با اشاره به طرح بزرگ گازرسانی به ۶۴ روستا در شهرستان رودبار اظهار کرد: تا پایان سال مالی ۹۶ حدود ۶۴ روستای شهرستان رودبار از نعمت گاز شهری برخوردار می‌شوند.

وی بابیان اینکه با تکمیل طرح گازرسانی میزان بهره‌مندی مردم رودبار از گاز شهری افزایش چشمگیری پیدا می‌کند، افزود: اگر گازرسانی تمامی روستاهای رودبار تا سال مالی ۹۶ که هماهنگی‌های آن صورت گرفته انجام شود درصد برخورداری رودبار از گاز شهری به ۹۱ درصد خواهد رسید.

عضو مجمع نمایندگان گیلان درصد فعلی برخورداری مردم رودبار از گاز شهری را ۵۱ درصد اعلام کرد و گفت: درصد بهره‌مندی مردم رودبار از متوسط برخورداری از نعمت گاز شهری در استان نیز کمتر است.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر مردم شهرستان در برخورداری از متوسط گاز در استان پایین‌تر هستند و با آغاز گازرسانی به ۶۴ روستای جدید به متوسط برخورداری استانی نزدیک‌تر خواهیم شد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه تمامی پیمانکاران در طرح بزرگ گازرسانی به روستاهای رودبار مشخص و تعیین‌شده‌اند، خاطرنشان کرد: تجهیزات موردنیاز برای گازرسانی در روستاها خریداری و تحویل کارگاه‌های گازرسانی شده است.

جمالی با اشاره به اینکه در بسیاری از روستاها کار شروع‌شده و ما امیدواریم مردم هرچه سریع‌تر از نعمت گاز برخوردار شوند، تصریح کرد: گازرسانی به‌تمامی مردم در سطح ۶۴ روستا خدمت بزرگی است که از سوی نظام برای مردم در نظر گرفته شده و رضایتمندی مردم یقیناً افزایش پیدا می‌کند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی