مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۲۲۰۵۷
زمان انتشار : ۰۹:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰

ولی داداشی:

آستارا در ردیف شهرهای پرتنش فاضلابی کشور قرار گرفت

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: این شهر مرزی در ردیف شهرهای پرتنش فاضلابی کشور برای اجرای طرح ساماندهی فاضلاب شهری با اختصاص اعتبار ملی قرار گرفت.

به گزارش  ولی داداشی با اشاره به اهمیت اجرای طرح ساماندهی فاضلاب در این شهر مرزی و گردشگر پذیر کشور، اظهار کرد: شبکه فاضلاب شهری آستارا از دو بخش احداث تصفیه خانه و سیستم شبکه گذاری و لوله گذاری تشکیل شده و در حال حاضر بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار ملی برای ساماندهی آن تخصیص داده شده است.

وی با بیان اینکه طرح فاضلاب شهری آستارا نیازمند بیش از ۱۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است و روند اداری اجرای این پروژه باید طی شود، افزود: بودجه ۲۰۰ میلیارد ریالی این پروژه  توسط سازمان برنامه و بودجه و شرکت آب و فاضلاب شهری برای شهر آستارا تصویب شده است.

داداشی نقش مهم تخصیص اعتبارات دولتی در اجرا و تکمیل هر چه سریعتر این پروژه را یادآور شد و گفت: اجرای طرح ساماندهی فاضلاب شهری آستارا در صورت اختصاص به موقع اعتبارات دولتی ظرف پنج سال آینده به اتمام می رسد.

وی ادامه داد: اجرای طرح فاضلاب شهری آستارا به لحاظ روند رو به توسعه و گردشگر پذیر بودن این شهر بسیار ضروری است و عملیاتی شدن آن را با جدیت پیگیری می کنیم.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت این شهرستان مرزی در کشور و منطقه تصریح کرد: اجرای طرح های مهمی همچون ساماندهی فاضلاب شهری، احداث بزرگترین سد لاستیکی ایران در آستارا، منطقه ویژه اقتصادی بندر تجاری و همچنین راه آهن  آستارا-آستارا، این شهرستان مرزنشین را در مسیر توسعه قرار داده است و تکمیل همه این پروژه ها با توجه به اهمیتشان با جدیت تمام پیگیری می شود.

خبرگزاری مهر : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟