مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۱۳۸۵
زمان انتشار : ۱۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۳

لاهوتی در تذکر شفاهی:

آخوندی از بهترین وزرای دولت است / وضعیت بندر چمخاله در پیچ و خم اداری مانده است

نماینده مردم لنگرود در مجلس با انتقاد از عدم تعیین تکلیف وضعیت چمخاله از وزیر راه و شهرسازی تقاضا کرد به این موضوع رسیدگی شود.

به گزارش مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۳ خرداد) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک آزادسازی خرمشهر خطاب به رئیس سازمان برنامه، بودجه گفت: بحث افزایش ۷ درصدی نرخ خرید تضمینی چای مصوب شورای اقتصاد بود و شما مطرح کردید که در مصاحبه صدا و سیما این موضوع را اعلام کنم که نرخ مذکور به ۱۰۰ درصد افزایش یافته؛ همان شب در صدا و سیما حاضر شدم و به نقل از شما این موضوع را اعلام کردم.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جلسه گفت: تقاضا دارم دستور فرمایید افزایش ۱۰ درصدی نرخ چای ابلاغ شود تا با این اقدام چای کاران خوشحال شوند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: شما از بهترین وزرای دولت هستید و در فضای بد اقتصادی بسیار عالی عمل کردید؛ از شما تقاضا دارم وضعیت بندر چمخاله را تعیین تکلیف کنید،زیرا هنوز در پیچ و خم اداری مانده است.

خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی
مهرداد بائوج لاهوتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
لنگرود، گیلان
علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!