مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۱۳۸۵
زمان انتشار : ۱۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۳

لاهوتی در تذکر شفاهی:

آخوندی از بهترین وزرای دولت است / وضعیت بندر چمخاله در پیچ و خم اداری مانده است

نماینده مردم لنگرود در مجلس با انتقاد از عدم تعیین تکلیف وضعیت چمخاله از وزیر راه و شهرسازی تقاضا کرد به این موضوع رسیدگی شود.

به گزارش مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۳ خرداد) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک آزادسازی خرمشهر خطاب به رئیس سازمان برنامه، بودجه گفت: بحث افزایش ۷ درصدی نرخ خرید تضمینی چای مصوب شورای اقتصاد بود و شما مطرح کردید که در مصاحبه صدا و سیما این موضوع را اعلام کنم که نرخ مذکور به ۱۰۰ درصد افزایش یافته؛ همان شب در صدا و سیما حاضر شدم و به نقل از شما این موضوع را اعلام کردم.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جلسه گفت: تقاضا دارم دستور فرمایید افزایش ۱۰ درصدی نرخ چای ابلاغ شود تا با این اقدام چای کاران خوشحال شوند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: شما از بهترین وزرای دولت هستید و در فضای بد اقتصادی بسیار عالی عمل کردید؛ از شما تقاضا دارم وضعیت بندر چمخاله را تعیین تکلیف کنید،زیرا هنوز در پیچ و خم اداری مانده است.

خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی