مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۸۹۹۲
زمان انتشار : ۰۵:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۱

علایم اولیه بیماری کبد را بشناسید

یکی از این علائم بیماری کبد، جوش‌های مقاوم است؛ از آن جایی که کبد مسئول تصفیه سموم بدن است، در صورت بیماری و ضعف آن سموم مزاحم می‌توانند نقش مخرب خود را داشته باشند و تعادل هورمونی بدن را مختل کنند.

به گزارش  کبد یکی از اندام‌های حیاتی بدن است که بسیاری از مشکلات آن به آرامی و به صورت خاموش تشدید می‌شود؛ با این وجود برخی از تغییرات ظاهری در بدن انسان می‌توانند نشانه‌ای از یک کبد بیمار باشند.

یکی از این علائم بیماری کبد، جوش‌های مقاوم است.

از آن جایی که کبد مسئول تصفیه سموم بدن است، در صورت بیماری و ضعف آن سموم مزاحم می‌توانند نقش مخرب خود را داشته باشند و تعادل هورمونی بدن را مختل کنند؛ ظاهر شدن ناگهانی جوش و آکنه به تعداد زیاد نشان دهنده برهم خوردن تعادل هورمونی است.

بیماری کبد چه علایمی دارد؟

سایر علایم بیماری کبد عبارتند از:

  • بوی بد دهان
  • تعریق زیاد بدن
  • افزایش وزن ناگهانی
سیمرغ : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی