مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۱۳۹۶
زمان انتشار : ۲۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

کواکبیان در رشت: برخی از معترضین مطالبات به حق اقتصادی داشتند | هاشمی از شهید بهشتی مظلوم تر بود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آیت الله هاشمی از شهید بهشتی هم مظلوم تر بود، گفت: شناخت من از مرحوم هاشمی به گونه ای است که به صراحت بگویم ایشان از امیر کبیر هم بالاتربود.

به گزارش مراسم گرامیداشت اولین سالگرد ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی عصر امروز چهارشنبه در سالن مجتمع خاتم‌الانبیا شهر رشت با سخنرانی مصطفی کواکبیان برگزار شد.

وی با پرداختن به موضوع انتخابات ریاست جمهوری گفت: اصلاح طلبان در انتخابات گذشته هیچ کاندیدی در صحنه نداشتند و در نهایت در اجماع روی روحانی به توافق رسیدند اما اکنون با این موضوع مواجهیم که نمی دانیم دولت فعلی اصولگراست یا اصلاح طلب.

دبیرکل حزب مردم سالاری ادامه داد: باید تفکر هاشمی را احیا کرد، آنچه رسانه ملی در سالروز ارتحال چنین شخصیتی تدارک دیده ابدا درخور شان ایشان نیست.

کواکبیان با اشاره به خدمات ارزنده آیت الله هاشمی به انقلاب و نظام اسلامی افزود: ارتحال ایشان هنوز قابل باور نیست، ایشان شخصیتی صبور بود که بخش قابل توجهی از اموالش را وقف انقلاب کرد و هرگز از انقلاب برای خود اندوخته ای کنار نگذاشت.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آیت الله هاشمی از شهید بهشتی هم مظلوم تر بود، گفت: شناخت من از مرحوم هاشمی به گونه ای است که به صراحت بگویم ایشان از امیر کبیر هم بالاتربود.

دبیرکل حزب مردم سالاری با اشاره بر رابطه صمیمانه مرحوم هاشمی با رهبر معظم انقلاب اضافه کرد: هاشمی هرگز علیه رهبری صحبتی نکرد و اعتقاد راسخ داشت که رهبری ستون نظام جمهوری اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه دولت احمدی نژاد تمام تلاش خود را به کار بست تا هاشمی را از صحنه سیاست و کارآمدی حذف کند، گفت: آن هایی که از فتنه ۸۸نام می برند اشتباه می کنند، انتخاب احمدی نژاد در سال ۸۴آغاز گر فتنه بود.

کواکبیان با اشاره به اینکه اعتراض های مدنی حق مردم است و با آشوبگری و معاندت تفاوت دارد، اظهار داشت: بخشی از معترضین مطالبات به حق اقتصادی داشتند، طبق قانون اعتراض آرام ایرادی ندارد و باید بستری فراهم شود تا صدای مردم شنیده شود.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی