مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۲۷۴
زمان انتشار : ۰۰:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۳

کشف ۴۶۳ کیلوگرم مواد غذایی غیربهداشتی در گیلان

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از تشدید نظارت بر مراکز گردشگری و کشف بیش از 463 کیلوگرم مواد غذایی غیربهداشتی خبر داد.

به گزارش  رضا قشلاقی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گیلان گفت: در بازرسی از رستوران یک بیمارستان مقدار ۱۵ کیلوگرم، یک رستوران معروف بین جاده ای مقدار ۲۶ کیلو و ۸۷۵ گرم و در ۲ رستوران واقع در شهرستان آستانه اشرفیه مقدار ۴۵۲ کیلو و ۸۷۵ گرم مواد غذایی شامل مواد خام و پخته تاریخ مصرف گذشته و فاقد تاریخ مصرف، کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه مراتب صورت جلسه و در حال رسیدگی در شعب این مرجع است، افزود: رستوران بیمارستانی در رشت و یک رستوران در آستانه اشرفیه در این راستا به دلیل بحرانی بودن وضعیت بهداشت محیط در حضور تیم اعزامی تعطیل و غیرفعال شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان تصریح کرد: طرح تشدید نظارت بر واحدهای پذیرایی با مشارکت اتاق اصناف، دامپزشکی، بهداشت و تعزیرات حکومتی در حال اجرا است.

باشگاه خبرنگاران جوان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

متین مسلم

عمدتاً واکنش پایتخت‌های عربی در قبال تصمیم ترامپ است که بر ابهام‌ها افزوده و جلب توجه می‌کند. همین ابهام به خودی خود توصیف‌کننده شرایطی است که حتما به نفع فلسطینیان نیست. لطفا حیرت‌زده نشوید! رئیس‌جمهور ترامپ و مشاوران امنیت ملی ایالات متحده با اطمینان از عدم واکنش موثر جامعه عرب، تصمیم خود که شورشی تمام‌عیار علیه قوانین بین‌المللی بود را بدون نگرانی اجرا کردند.

رضا دانشمندی محمود احمدی نژاد

رضا دانشمندی

ما بیش از احمدی‌نژاد، به روان‌شناس نیازمندیم