مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۹۲۲۴
زمان انتشار : ۰۵:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۶

کشف بیش از ۲ تن برنج قاچاق در آستارا

فرمانده انتظامی شهرستان آستارا از کشف دوهزار و 750 کیلوگرم (بیش از دو تن) برنج خارجی قاچاق به ارزش 140 میلیون در این شهرستان خبر داد.

به گزارش  سرهنگ رسول عزیزی اظهار کرد: مأموران ایست بازرسی سه‌راه قلعه حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک شده و این خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از خودروی متوقف‌شده دوهزار و ۷۵۰ کیلوگرم (بیش از دو تن) برنج خارجی قاچاق به ارزش ۱۴۰ میلیون ریال توسط مأموران انتظامی شهرستان آستارا کشف شد تصریح کرد: در این راستا راننده ۲۷ ساله خودروی متوقف‌شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل پلیس آگاهی این شهرستان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آستارا از مردم خواست هرگونه اخبار و اطلاعات خود پیرامون کلاه‌برداری، فعالیت شرکت‌های هرمی، سرقت، خریدوفروش کالای قاچاق و حمل فرآورده‌های خام دامی و شیلاتی فاسد را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی شود.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی