مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۴۹۸
زمان انتشار : ۰۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۸

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت:

چاره ای برای کودک آزاریها اندیشیده شود

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت گفت: اخباری که در خصوص کودک آزاریها شنیده می شود بسیار نگران کننده است و باید چاره ای در این خصوص اندیشیده شود.

به گزارش  فاطمه شیرزاد با ابراز تاسف از حادثه ای که برای اهورا کودک ۲/۵ ساله رشتی اتفاق افتاد تصریح کرد: هر اندازه که عمق این جنایت وحشتناک تشریح می شود تاسف و انزجار از چنین رفتارهای وحشیانه ای شدت میگیرد .

وی افزود: یک کودک معصوم و بی گناه  قربانی امیال شیطانی ناپدری اش شد و این موضوع واقعا ناراحت کننده است.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت با بیان اینکه توجه به آموزه های دینی راهگشای بسیاری از مشکلات فعلی جامعه است گفت: متاسفانه آثار مخرب و ویرانگر ماهواره ها در بروز چنین حوادثی به وضوح قابل مشاهده است و هر اندازه که فرهنگ سست و بی بنیان غرب در جامعه نفوذ پیدا می کند اثرات سوء آن نیز بیشتر افزایش می یابد.

شیرزاد خواستار توجه بیشتر دستگاههای فرهنگی به چنین موضوعاتی شد و بیان کرد: امیدوارم دیگر شاهد چنین حوادث تلخی در جامعه نباشیم و با تاسی از زندگی ائمه و معصومین (ع) در راستای ارتقای سلامت جامعه گام برداریم.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی