مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۴۹۸
زمان انتشار : ۰۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۸

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت:

چاره ای برای کودک آزاریها اندیشیده شود

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت گفت: اخباری که در خصوص کودک آزاریها شنیده می شود بسیار نگران کننده است و باید چاره ای در این خصوص اندیشیده شود.

به گزارش  فاطمه شیرزاد با ابراز تاسف از حادثه ای که برای اهورا کودک ۲/۵ ساله رشتی اتفاق افتاد تصریح کرد: هر اندازه که عمق این جنایت وحشتناک تشریح می شود تاسف و انزجار از چنین رفتارهای وحشیانه ای شدت میگیرد .

وی افزود: یک کودک معصوم و بی گناه  قربانی امیال شیطانی ناپدری اش شد و این موضوع واقعا ناراحت کننده است.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت با بیان اینکه توجه به آموزه های دینی راهگشای بسیاری از مشکلات فعلی جامعه است گفت: متاسفانه آثار مخرب و ویرانگر ماهواره ها در بروز چنین حوادثی به وضوح قابل مشاهده است و هر اندازه که فرهنگ سست و بی بنیان غرب در جامعه نفوذ پیدا می کند اثرات سوء آن نیز بیشتر افزایش می یابد.

شیرزاد خواستار توجه بیشتر دستگاههای فرهنگی به چنین موضوعاتی شد و بیان کرد: امیدوارم دیگر شاهد چنین حوادث تلخی در جامعه نباشیم و با تاسی از زندگی ائمه و معصومین (ع) در راستای ارتقای سلامت جامعه گام برداریم.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!