مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۸۷۴
زمان انتشار : ۰۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶

فرماندار رشت در گفتگو با اختصاصی مطرح کرد:

پیش بینی ورود بیش از ۸میلیون گردشگر به استان گیلان در نوروز ۹۷ | آماده باش ستادهای نوروزی

احمدی اظهار کرد: بررسی ها نشان می دهد حدود 8 و نیم میلیون نفر در نوروز97 وارد استان شوند و 2 تا 2 و نیم میلیون نفر هم در رشت اقامت داشته باشند.

محمد احمدی در گفتگو با خبرنگار اختصاصی درتشریح برنامه های ستاد نوروزی شهرستان رشت، اظهار کرد: رشت از روزهای قبل آمادگی خودش را برای میزبانی از مسافرین در نوروز ۹۷فراهم کرده است در این راستا جلسات متعدد را تشکیل دادیم و ستاد سفر و تجهیز آن را در دستور کار داشتیم.

فرماندار رشت با اشاره به اینکه کارگروه های فعال در طرح ستاد نوروزی را تشکیل دادیم، گفت: شرح وظایف این کارگروه ها را به دستگاه های مربوطه اعلام کرده ایم.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت ادامه داد:کمیته های خدمات حمل و نقل، امداد و نجات، کمیته انتظامی ترافیکی، هماهنگی امور شهرداری ها، اسکان و رفاه، نظارت و تنظیم بازار،  ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، خدمات بهداشتی و سلامت، محیط زیست،  آمار و اطلاعات و اطلاع رسانی و تبلیغات از کمیته هایی هستند که برای نوروز ۹۷ مهیا شده اند.

وی در تشریح وضعیت اقامت گاه ها برای اسکان مسافرین گفت: ما ۲۵۱واحد اقامتی اعم از هتل، میهمانپذیر، مسافر کاشانه و مجتمع های اقامتی و بوم گردی داریمتصریح که در مجموع از ۱۵۲اتاق و ۲هزار۲۶۴تخت برخوردارند.

احمدی با اشاره به اینکه ۸۵مدرسه با ۷۰۰کلاس درس برای اسکان مسافرین اعم از فرهنگی و غیر فرهنگی آمادگی پذیرایی از میهمانان را خواهند داشت، اضافه کرد: طرح سالم سازی دریا از دیگر برنامه های ماست.

فرماندار رشت با بیان اینکه در نوروز ۹۶حدود ۷ میلیون و ۵۰۰هزار گردشگر وارد استان شدند، اظهار داشت: از این تعداد حدود ۲میلیون نفر در رشت اقامت داشتند و که رقم قابل توجهی است.

وی با تأکید براینکه پیش بینی ما رشد ۱۵درصدی این عدد در نوروز ۹۷است، اظهار کرد: بررسی ها نشان می دهد حدود ۸ و نیم میلیون نفر در نوروز۹۷ وارد استان شوند و ۲ تا ۲و نیم میلیون نفر هم در رشت اقامت داشته باشند.

انتهای پیام/

تهیه و تنظیم: گروه اجتماعی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی