مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۸۸۲
زمان انتشار : ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۴

واگذاری ۲۵۰ مسکن به مدجویان بهزیستی گیلان

250مددجوی تحت پوشش بهزیستی گیلان دهه فجر امسال صاحب خانه می شوند.

به گزارش  محمد رضا پارسی مدیر کل بهزیستی استان گیلان گفت : از هزار و ۲۶۰ خانه در درست ساخت بهزیستی گیلان ، ۲۵۰ واحد ،  دهه فجر امسال تکمیل و به صاحبانشان واگذار می شود.

وی افزود : برای ساخت مسکن مددجویان  ۱۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان هزینه شد که ۱۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان از محل مشارکت خیران و مددجویان تامین شده و ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بقیه ، از کمک های بلاعوض بهزیستی تامین شده است.

مدیر کل بهزیستی استان گیلان خاطر نشان کرد: بقیه خانه ها بسته به کمک خیران و تامین اعتبار تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

محمد رضا پارسی همچنین با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون نیز ۳۶۵ خانه، ساخته و به مددجویان بهزیستی واگذار شده است تصریح کرد : برای ساخت این خانه ها بیش از ۲۰ میلیارد تومان هزینه شده است./ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار