مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۸۸۲
زمان انتشار : ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۴

واگذاری ۲۵۰ مسکن به مدجویان بهزیستی گیلان

250مددجوی تحت پوشش بهزیستی گیلان دهه فجر امسال صاحب خانه می شوند.

به گزارش  محمد رضا پارسی مدیر کل بهزیستی استان گیلان گفت : از هزار و ۲۶۰ خانه در درست ساخت بهزیستی گیلان ، ۲۵۰ واحد ،  دهه فجر امسال تکمیل و به صاحبانشان واگذار می شود.

وی افزود : برای ساخت مسکن مددجویان  ۱۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان هزینه شد که ۱۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان از محل مشارکت خیران و مددجویان تامین شده و ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بقیه ، از کمک های بلاعوض بهزیستی تامین شده است.

مدیر کل بهزیستی استان گیلان خاطر نشان کرد: بقیه خانه ها بسته به کمک خیران و تامین اعتبار تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

محمد رضا پارسی همچنین با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون نیز ۳۶۵ خانه، ساخته و به مددجویان بهزیستی واگذار شده است تصریح کرد : برای ساخت این خانه ها بیش از ۲۰ میلیارد تومان هزینه شده است./ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی