مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۹۸۱
زمان انتشار : ۰۵:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱

کوچکی نژاد در گفتگو با اختصاصی:

واردات برنج در شرایط فعلی خلاف قانون است | وزیر جهاد کشاورزی مقصر را معرفی کند

نماینده مردم رشت با بیان اینکه واردات برنج در شرایط فعلی خلاف قانون است، گفت: وزیر جهاد کشاورزی مقصر را معرفی کند.

جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با   درباره واردات برنج، اظهار کرد: واردات برنج در جریان برداشت، قبل از تزریق برنج داخلی به بازار، خلاف قانون است.

نماینده رشت در خانه ملت با اشاره به اینکه با این تخلفات فاحش باید برخورد شود،  تصریح کرد: این مدل واردات تخریب تولید ملی است.

کوچکی نژاد با تأکید براینکه وزیر جهاد کشاورزی باید نسبت به واردات برنج پاسخ بدهد، اضافه کرد:  باید بیاید پاسخ دهد که چرا در این شرایط برنج وارد شده است و مقصر را معرفی کند.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه کشاورزان ما با این همه سختی محصول تولید می کنند، اظهار کرد: دولت باید از کشاورزان حمایت کند نه اینکه با قصور برخی دستگاه ها تولیدکنندگان را سرخورده و از چرخه تولید به در کنند.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

متین مسلم

عمدتاً واکنش پایتخت‌های عربی در قبال تصمیم ترامپ است که بر ابهام‌ها افزوده و جلب توجه می‌کند. همین ابهام به خودی خود توصیف‌کننده شرایطی است که حتما به نفع فلسطینیان نیست. لطفا حیرت‌زده نشوید! رئیس‌جمهور ترامپ و مشاوران امنیت ملی ایالات متحده با اطمینان از عدم واکنش موثر جامعه عرب، تصمیم خود که شورشی تمام‌عیار علیه قوانین بین‌المللی بود را بدون نگرانی اجرا کردند.

رضا دانشمندی محمود احمدی نژاد

رضا دانشمندی

ما بیش از احمدی‌نژاد، به روان‌شناس نیازمندیم