مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۹۸۱
زمان انتشار : ۰۵:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱

کوچکی نژاد در گفتگو با اختصاصی:

واردات برنج در شرایط فعلی خلاف قانون است | وزیر جهاد کشاورزی مقصر را معرفی کند

نماینده مردم رشت با بیان اینکه واردات برنج در شرایط فعلی خلاف قانون است، گفت: وزیر جهاد کشاورزی مقصر را معرفی کند.

جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با   درباره واردات برنج، اظهار کرد: واردات برنج در جریان برداشت، قبل از تزریق برنج داخلی به بازار، خلاف قانون است.

نماینده رشت در خانه ملت با اشاره به اینکه با این تخلفات فاحش باید برخورد شود،  تصریح کرد: این مدل واردات تخریب تولید ملی است.

کوچکی نژاد با تأکید براینکه وزیر جهاد کشاورزی باید نسبت به واردات برنج پاسخ بدهد، اضافه کرد:  باید بیاید پاسخ دهد که چرا در این شرایط برنج وارد شده است و مقصر را معرفی کند.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه کشاورزان ما با این همه سختی محصول تولید می کنند، اظهار کرد: دولت باید از کشاورزان حمایت کند نه اینکه با قصور برخی دستگاه ها تولیدکنندگان را سرخورده و از چرخه تولید به در کنند.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی