مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۲۰۶
زمان انتشار : ۰۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵

عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی درگفتگو با اختصاصی:

عوارض سفرهای برون مرزی در همه جای دنیا گران است

اسدالله عباسی با بیان اینکه سفر به کشورهای همسایه ازان تر از هزینه سفر به استان های داخلی است، گفت: عوارض سفرهای برون مرزی در همه جای دنیا گران است

اسدالله عباسی در گفت و گو با درباره افزایش عوارض خروج از کشور، اظهار کرد: در همه جای دنیا عوارض سفرهای برون مرزی گران است.

وی هزینه سفر به کشورهای همسایه را ازان تر از هزینه سفر به استان های داخلی برشمرد و تصریح کرد:  اکنون چنین فضایی بر کشور حاکم است.

نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی لازمه جلوگیری از خروج ارز با سفرهای غیر ضروری را وضع طرح موجود برشمرد و اضافه کرد: در این صورت از سفرهای غیر ضرور و خروج ارز از مجاری وابسته به آن ممانعت به عمل می آید.

عباسی با اشاره به لزوم تخفیف ویژه عوارض برای سفرهای دانشجویان و بیماران و سفرهای ضروری، گفت: طرح چند برابر کردن عوارض خروج از کشور در بسیاری از کشورهای دنیا اجرا می شود.

نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: این امر مصداق برخورد با واردات کالاهای غیر ضروری به داخل جهت حمایت از تولید ملی است.

عباسی با اظهار امیدواری از تصویب و اجرای این طرح گفت: تعرفه های سنگین ابزار کنترل کننده خروج ارز از جریان واردات کالاهای غیر ضروری و حتی سفرهای غیر ضروری است.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی