مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۶۳۲
زمان انتشار : ۰۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

نماینده مردم رودسر و املش: اشتغال در گیلان ناپایدار و فصلی است

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارائه آمارهای درست و دقیق در حوزه اشتغال و پرهیز از شعارزدگی در حوزه کسب‌وکار گفت: اشتغال در گیلان ناپایدار و فصلی است.

به گزارش  اسدالله عباسی در مراسم افتتاح پروژه‌های تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی رودسر با گلایه‌مندی از ارائه آمارهای کذایی برخی از مسئولان درباره واحدهای صنعتی و اشتغال گیلان اظهار کرد: باید آمارهای درستی درباره وضعیت اشتغال و ظرفیت‌های موجود در استان گیلان و به‌ویژه شهرستان‌های رودسر و املش ارائه شود.

وی با اشاره به ظرفیت بالای گیلان در حوزه کسب‌وکار گفت: در گیلان با تراکم جمعیت و نخبگان فارغ‌التحصیل شده می‌توان از این نیروها و سرمایه‌ها به‌عنوان کارآفرینان در فضای کسب‌وکار تولید واحدهای صنعتی استفاده کرد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اجتناب از شعارزدگی در حوزه کسب‌وکار و اشتغال جوانان افزود: اهتمام همگان در ایجاد فضای بهتر جهت بهبود وضعیت اقتصادی و اشتغال ضروری است.

وی افزود: با راه‌اندازی راه‌آهن، آزادراه قزوین به کلاچای، کنارگذر آستارا به چمخاله و حسن سرا و صنعت پتروشیمی جوانان جویای کار از وضعیت فعلی خارج می‌شوند و اقتصاد منطقه رونق می‌گیرد.

عباسی با اشاره به اینکه اشتغال در گیلان بیشتر ناپایدار و فصلی است تصریح کرد: با ایجاد فضای اشتغال و تولید سبد درآمدی مردم زیاد و دغدغه‌های آن‌ها کمتر می‌شود.

وی با بیان اینکه برخی از مدیران بسیار بی‌کفایت و نالایق هستند و برای سرمایه‌گذاران سنگ‌اندازی می‌کنند افزود: باید در چارچوب قانون با مردم بود و آن‌ها را فراموش نکرد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی از اختصاص شش میلیارد تومان برای آزادراه تجاری آستارا به چمخاله و حسن سرا خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود که این مسیر تا سال ۹۷ باز و به بهره‌برداری برسد.

وی با تأکید بر اینکه مدیران و مسئولان نباید سیاه نمایی کنند افزود: با پروژه‌هایی که افتتاح می‌شود می‌توان بلوغ و رویش‌های انقلاب را دید، گزارش‌های مسئولان شهرستان رودسر و املش باید دقیق و شفاف باشد تا با کمک ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها و موقعیت‌های انسانی بتوانیم جشن اشتغال را در این شهرستان بگیریم.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت