مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۵۷۱
زمان انتشار : ۰۹:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳

نماینده سابق آستارا در مجلس در گفتگو با اختصاصی:

مسئولان کاری کنند برنج به قیمت واقعی به فروش برسد | متأسفم که در گفتمان مسئولان تضاد وجود دارد

نعیمی رز با بیان اینکه الان فصل مقدمه کاشت برنج است، اظهار کرد: کشاورزان در مخارج کاشت و داشت و برداشت مشکل دارند و مسئولان کاری کنند با فروش برنج به قیمت واقعی کشاورزان متضرر نشوند.

صفر نعیمی رز در گفتگو با اختصاصی درباره ارزانی برنج ایرانی، اظهار کرد: متأسفم که در گفتمان مسئولان تضاد وجود دارد.

نماینده سابق آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اینها قبلا می گفتند ما تولیدات داخلی را ارج می نهیم، افزود: مسئولان مدعی بودند از ورود کالاهای مشابه تولید داخل از جمله برنج ممانعت می کنند ولی در آستانه فرارسیدن سال نو اعلام کردند تا نزدیک نیمه دوم سال واردات ادامه دارد.

نعیمی رز با تأکید براینکه کشاورزان ما بخاطر این رفتارها و گفتارهای پارادوکسیکال مسئولان زیربط متضرر شده اند، گفت: مسئولان همانطور که به صادرات این کالاها مجوز می دهند، جلوی واردات کالاهای مشابه تولید داخل از جمله برنج را بگیرند.

وی با بیان اینکه الان فصل مقدمه کاشت برنج است، اظهار کرد: کشاورزان در مخارج کاشت و داشت و برداشت مشکل دارند و مسئولان کاری کنند با فروش برنج به قیمت واقعی کشاورزان متضرر نشوند.

انتهای پیام/

گردآوری: گروه اجتماعی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی