مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۵۷۱
زمان انتشار : ۰۹:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳

نماینده سابق آستارا در مجلس در گفتگو با اختصاصی:

مسئولان کاری کنند برنج به قیمت واقعی به فروش برسد | متأسفم که در گفتمان مسئولان تضاد وجود دارد

نعیمی رز با بیان اینکه الان فصل مقدمه کاشت برنج است، اظهار کرد: کشاورزان در مخارج کاشت و داشت و برداشت مشکل دارند و مسئولان کاری کنند با فروش برنج به قیمت واقعی کشاورزان متضرر نشوند.

صفر نعیمی رز در گفتگو با اختصاصی درباره ارزانی برنج ایرانی، اظهار کرد: متأسفم که در گفتمان مسئولان تضاد وجود دارد.

نماینده سابق آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اینها قبلا می گفتند ما تولیدات داخلی را ارج می نهیم، افزود: مسئولان مدعی بودند از ورود کالاهای مشابه تولید داخل از جمله برنج ممانعت می کنند ولی در آستانه فرارسیدن سال نو اعلام کردند تا نزدیک نیمه دوم سال واردات ادامه دارد.

نعیمی رز با تأکید براینکه کشاورزان ما بخاطر این رفتارها و گفتارهای پارادوکسیکال مسئولان زیربط متضرر شده اند، گفت: مسئولان همانطور که به صادرات این کالاها مجوز می دهند، جلوی واردات کالاهای مشابه تولید داخل از جمله برنج را بگیرند.

وی با بیان اینکه الان فصل مقدمه کاشت برنج است، اظهار کرد: کشاورزان در مخارج کاشت و داشت و برداشت مشکل دارند و مسئولان کاری کنند با فروش برنج به قیمت واقعی کشاورزان متضرر نشوند.

انتهای پیام/

گردآوری: گروه اجتماعی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سید مجتبی حسینی

امروز، اگرچه به لطف وجود شبکه‌های اجتماعی،‌ فضا بازترشده و همین اندک شفافیت موجود هم از صدقه سر همین شبکه‌هاست، اما هنوز جای سازوکارهای قانونی برای حمایت از رسانه‌های آزادی که بتوانند با شجاعت به کشف و افشای مفاسد بپردازند خالیست. هنوز هم آنجا که پای رسانه‌های شناسنامه‌دار در افشای چنین مفاسدی به میان می‌آید، تیغ برخورد قضایی و امنیتی بالای سرشان خودنمایی می‌کند و محافظه‌کاری را بر قلمشان جاری.

افسانه هزارپایان

زینب علیپور

نگاهی به مجموعه طنز «افسانه هزارپایان»| روایت افسانه ای که نیمه کاره ماند!