مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۴۰۳
زمان انتشار : ۰۱:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷

كشف بیش از ۸۱ كيلوگرم انواع مواد مخدر در رودسر

فرمانده انتظامي رودسر از كشف 81 كيلو و 880 گرم انواع مواد مخدر در اين شهرستان در 9 ماهه گذشته از سال جاری خبر داد.

به گزارش  سرهنگ رمضانعلی پورقاسم در جمع خبرنگاران بابیان اینکه مأموریت مهم پلیس، افزایش احساس امنیت و آرامش مردم است، اظهار کرد: دقت، سرعت، اقتدار و اخلاص در عمل و گفتار، نقش محوری در اجرای موفق مأموریت‌های پلیس داشته و بسترساز افزایش بیش‌ازپیش رضایتمندی مردم و جلب اعتماد عمومی به ناجا خواهد بود.

وی بابیان اینکه وجود معتادان متجاهر و ولگرد احساس امنیت را خدشه‌دار می‌کنند، افزود: برای ارتقاء احساس امنیت در جامعه و افزایش رضایت مردمی مصمم هستیم بیش از گذشته با معتادان تابلو و ولگرد برخورد کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر در تشریح آمار کشفیات مواد مخدر در ۹ ماهه گذشته از سال جاری در این شهرستان، تصریح کرد: در این راستا ۸۱ کیلو و ۸۸۰ گرم انواع مواد مخدر کشف‌شده که این کشفیات شامل ۶۵ کیلو و ۱۰۹ گرم تریاک و ۲ کیلو و ۲۶۸ گرم هروئین و ۸ کیلو ۴۶ گرم حشیش و ۶ کیلو ۴۵۷ گرم سایر مواد مخدر بوده که در مقایسه با سال گذشته رشد ۱۰۰ درصدی داشته است.

 پورقاسم بابیان اینکه در ۹ ماه گذشته از سال،۹۴۰ معتاد متجاهر، ۳۳۱ خرده‌فروش و ۲۰ قاچاقچی نیز دستگیر و تحویل مقام قضایی شده‌اند، بیان کرد: اعتماد عمومی، مهم‌ترین سرمایه اجتماعی به پلیس است.

وی مهم‌ترین عامل در کاهش و گرایش نوجوانان و جوانان به مصرف مواد مخدر را کنترل و نظارت مستمر خانواده‌ها دانست و گفت: پلیس رودسر با اقدامات فرهنگی و اجتماعی در حوزه‌های مختلف، درصدد تبیین و بهبود رویکردهای اجتماعی و استفاده از ظرفیت بالای مردمی برای ایجاد امنیت پایدار است.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی