مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۹۴۹
زمان انتشار : ۰۵:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: حرکت روبه‌جلوی تعاونی‌ها به سمت تولید

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به حرکت روبه‌جلوی تعاونی‌ها به سمت تولید اشاره کرد و گفت: لازم است دولت بر عملکرد تعاونی‌های نظارت بیشتری داشته باشد.

به گزارش  سید کاظم دلخوش اباتری با اشاره به نقش پررنگ تعاونی‌ها در پویایی اقتصاد اظهار کرد: تعاونی‌ها در بخش‌های مختلف کشور کارکرده‌اند و موفقیت‌هایی نیز حاصل‌شده است.

وی از تغییر روند فعالیت تعاونی‌ها از ابتدای انقلاب اسلامی به بعد اشاره کرد و افزود: در ابتدای انقلاب کار تعاونی‌ها توزیع کالاهای اساسی برای مردم در روستاها بوده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت‌ها و اتحادیه‌های تعاونی در ابتدای انقلاب زحمت توزیع کالاها به مردم را بر عهده داشتند و نیاز مردم نیز در آن زمان تأمین می‌شد.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه امروزه رویکرد تعاونی‌ها عوض‌شده خاطرنشان کرد: تعاونی‌ها به سمت تولید درحرکت هستند و با رویه تولید محصول مشغول به کارشده‌اند.

دلخوش با تاکید بر اینکه تعاونی‌ها باید در عرصه اقتصاد بیشتر تلاش کنند افزود: مسئولین حاکمیت و نظام باید به تعاونی‌ها اهمیت بیشتری بدهند.

وی از وجود قوانین مطلوب و مؤثر در حوزه تعاونی‌ها در کشور خبر داد و بیان کرد: تعاونی‌ها امروزه در عرصه تولید هم مردم مشارکت خوبی دارند و از ظرفیت بالایی برخوردار هستند.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس به لزوم نظارت بر عملکرد تعاونی‌ها تاکید کرد و گفت: باید نظارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی در حوزه تعاونی‌ها بیشتر شود و دولت نیز باید فعالیت و حمایت از تعاونی‌ها را جدی‌تر در دستور کار خود قرار دهد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه ظرفیت تعاونی‌ها در پویای اقتصاد و تأمین خلأهای آن مؤثر است تصریح کرد: باید با فعال کردن تعاونی‌ها نیازمندی‌های مردم رفع شود تا نیازمند به سایر بخش‌ها و مناطق نباشند.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!