مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۹۳۸
زمان انتشار : ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳

عضو هیأت رییسه مجلس درگفتگو با اختصاصی:

صدا و سیمای استان گیلان در انعکاس مشکلات مردم ضعیف عمل کرده است | پروژه های ملی استان بی رمق هستند | از مسئولان در تقویت زیر ساخت های استان تنها شعار شنیده ایم

عباسی با بیان اینکه صدا و سیمای استان گیلان متأسفانه در اختیار برخی مدیران است، گفت: صدا و سیمای استان در انعکاس مشکلات مردم ضعیف عمل کرده است.

اسد الله عباسی در گفتگو با اختصاصی درباره عملکرد دولت در استان گیلان، اظهار کرد: از مسئولان در تقویت زیر ساخت های استان تنها شعار شنیده ایم و هنوز بسیاری از پروژه های ملی استان بی رمق هستند و به بهره برداری نرسیده اند.

حتما ببینید: تیپ جنجالی بازیگران زن ایرانی روی فرش قرمز برلین+تصاویر

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اینکه صدا و سیمای استان در خدمت عموم مردم قرار نگرفته است، گفت: صدا و سیمای استان گیلان متأسفانه در اختیار برخی مدیران است.

عباسی با تاکید بر اینکه صدا و سیمای استان در انعکاس مشکلات مردم ضعیف عمل کرده است، اضافه کرد: ناچاریم نسبت به این رفتارها واکنش نشان دهیم.

وی با بیان اینکه بعد از بررسی بودجه در مجلس، حتما از بعضی از وزراء سؤالاتی خواهیم داشت، اظهار کرد: از آنها خواهیم خواست که دلایل عقب ماندگی استان گیلان را بررسی و در این رابطه پاسخگو باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی