مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۰۳۵
زمان انتشار : ۰۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۹

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان خبر داد

شهید نظری به خیل شهدای مدافع حرم گیلان پیوست

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان از شهادت شهید نظری در بوکمال سوریه خبر داد و گفت: رسانه‌ها از دامن زدن به شایعات پرهیز کنند.

به گزارش عباس بایرامی  از شهادت علیرضا نظری، رزمنده اهل شهرستان رودسر در سوریه خبر داد و اظهار کرد: شهید نظری در نبرد منطقه بوکمال و در جنگ با تکفیری‌ها به شهادت رسیده است.

وی بابیان اینکه هنوز زمان تشییع شهید نامبرده مشخص نیست، افزود: جزئیات مراسم تشییع و تدفین شهید نظری پس از مشورت با خانواده معظم شهید متعاقباً از سوی رسانه‌های مجازی و مکتوب اعلام می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان با اعلام اینکه تاکنون هیچ مرجع رسمی خبر شهادت بابک نوری را  به ما اعلام نکرده، گفت: رسانه‌ها از اعلام اسامی شهدا احتمالی جدا پرهیز کنند و اخبار رسمی را تنها از رسانه‌های رسمی دنبال کنند.

بایرامی با تاکید بر اینکه اخبار منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر مجروحیت تعداد از رزمندگان استان گیلان مورد تأیید نیست، خاطرنشان کرد: هر درگیری یقیناً مجروحانی را در پی دارد و یقیناً نیز این درگیری نیز مجروحانی را داشته است.

 پاسدار شهید اسلام علیرضا نظری فرمانده سابق توپخانه و ادوات تیپ میرزا کوچک خان نیروی زمینی سپاه بود و این شهید بزرگوار بیست و یکمین شهید مدافع حرم استان گیلان هست.

انتهای پیام/

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار