مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۸۷۳
زمان انتشار : ۰۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱

شناسایی بازارهای هدف برای گیاهان دارویی گیلان

رییس اتاق تعاون گیلان گفت: برای گیاهان دارویی استان باید بازار هدف صادراتی شناسایی شود.

به گزارش  عیسی محمدی، گفت: صادرات یک هدف راهبردی است که در کنار تولید و اشتغال، از مهمترین امور تعاونی‌ها به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه مشکلاتی در بحث آمار تعاونی‌های صادراتی وجود دارد، مانند اینکه بعضی از تعاونی‌ها محصولات را به نام خود صادر نمی‌کنند و شرکت رابطه خصوصی این امر را بر عهده می‌گیرد، افزود: تعاونی‌هایی که قدرت صادرات ندارند، محصولاتشان را در اختیار اشخاص و یا سایر شرکت‌های صادراتی قرار می‌‌دهند، تا محصولات را صادر کرده و این به اسم صادرات تعاونی محسوب نمی‌شود.

محمدی خاطر نشان کرد: استان گیلانبه لحاظ کشاورزی بسیار مستعد است، باید مراقب بود تا موقعیت صادراتی محصولات خدشه‌دار نشود و به خصوص محصولات دیگر مانند چای، ابریشم،حتی گیاهان دارویی نیز بازار هدف خود را در صادرات پیدا کنند.

وی خاطرنشان‌کرد: در بخش صادرات کیفیت و بسته‌بندی بسیار مهم است و در مجموع برند اعتماد ایجاد می‌کند.

رییس اتاق تعاون گیلان افزود: برندسازی و شناخت بازارهای هدف برای صادرات بسیار مهم است و همه باید همت کنیم تا این امر محقق ‌شود.

ایسنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

متین مسلم

عمدتاً واکنش پایتخت‌های عربی در قبال تصمیم ترامپ است که بر ابهام‌ها افزوده و جلب توجه می‌کند. همین ابهام به خودی خود توصیف‌کننده شرایطی است که حتما به نفع فلسطینیان نیست. لطفا حیرت‌زده نشوید! رئیس‌جمهور ترامپ و مشاوران امنیت ملی ایالات متحده با اطمینان از عدم واکنش موثر جامعه عرب، تصمیم خود که شورشی تمام‌عیار علیه قوانین بین‌المللی بود را بدون نگرانی اجرا کردند.

رضا دانشمندی محمود احمدی نژاد

رضا دانشمندی

ما بیش از احمدی‌نژاد، به روان‌شناس نیازمندیم