مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۹۰۶
زمان انتشار : ۰۸:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

عضو هیات رییسه مجلس در گفتگو با اختصاصی:

سد پلرود نیمه تمام رها شده است

عباسی با تأکید براینکه پروژه های ملی مانند سد پلرود در میانه راه تکمیل رها شده اند، گفت: متأسفانه هنوز شاهد تکمیل پروژه های ملی در استان به خصوص رودسر و املش نیستیم.

اسدالله عباسی در گفتگو با   در مورد پروژه های افتتاح شده در دهه فجر گفت: طبق معمول پروژه هایی معمولی مانند بهسازی راه ها به بهره برداری رسید و چند افتتاح ساده را شاهد بودیم.

عباسی با تأکید براینکه پروژه های ملی مانند سد پلرود در میانه راه تکمیل رها شده اند، افزود: متأسفانه هنوز شاهد تکمیل پروژه های ملی در استان به خصوص رودسر و املش نیستیم.

وی با اشاره به اینکه انتظار داریم اقداماتی در جهت کاهش آمار بیکاری انجام شود، اضافه کرد: با پیگیری پروژه های تولیدی می توان رونقی به بخش کسب و کار استان بخشید.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیدداریم در آینده شاهد افتتاح پروژه های ملی باشیم، اظهار کرد: آن طور که انتظار داشتیم تا الان اتفاقی نیفتاده است.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی