مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۲۹۶۱
زمان انتشار : ۰۸:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۴

نماینده مردم رشت در مجلس در گفتگو با اختصاصی:

سد ها در قالب پروژه های ملی بی رمق مانده اند | پروژه ملی بزرگ و قابل بهره برداری در گیلان نداریم

کوچکی نژاد با بیان اینکه سد ها در قالب پروژه های ملی بی رمق مانده اند، گفت: متأسفاته پروژه ملی بزرگ و قابل بهره برداری در استان نداریم.

جبار کوچکی نژاد در گفتگو با اظهار کرد: دهه مبارک فجر طلوع خورشید انقلاب و پس زدن ابرهای ظلمت طاغوت حاکم برآسمان ایران اسلامی است.

حتما ببینید:ویدئویی عجیب از حضور فرشته‌ای نزدیک یک کلیسا!

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت در دو مقطع سال در هفته دولت و دهه مبارک فجر نگاه ویژه به افتتاح پروژه های عمرانی دارد، گفت: شاهد افتتاح پروژه های ملی و استانی در ایام دهه مبارک فجر در سراسر کشور هستیم.

کوچکی نژاد با تأکید براینکه راه آهن قزوین _ رشت و آزاد راه تهران شمال هنوز کامل به بهره برداری نرسیده اند، اضافه کرد: متأسفانه  افتتاح آن ها در دهه مبارک فجر سال جاری صورت نمی گیرد.

وی با بیان اینکه سد ها در قالب پروژه های ملی بی رمق مانده اند، گفت: پروژه ملی بزرگ و قابل بهره برداری در استان نداریم.

کوچکی نژاد با تأکید براینکه پیگیر افتتاح این پروژه ها دگیلان هستیم، اظهار کرد:  انشاالله این پروژه های بزرگ به زودی به بهره برداری برسند و در اختیار مردم قرار بگیرند.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی