مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۲۹۶۱
زمان انتشار : ۰۸:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۴

نماینده مردم رشت در مجلس در گفتگو با اختصاصی:

سد ها در قالب پروژه های ملی بی رمق مانده اند | پروژه ملی بزرگ و قابل بهره برداری در گیلان نداریم

کوچکی نژاد با بیان اینکه سد ها در قالب پروژه های ملی بی رمق مانده اند، گفت: متأسفاته پروژه ملی بزرگ و قابل بهره برداری در استان نداریم.

جبار کوچکی نژاد در گفتگو با اظهار کرد: دهه مبارک فجر طلوع خورشید انقلاب و پس زدن ابرهای ظلمت طاغوت حاکم برآسمان ایران اسلامی است.

حتما ببینید:ویدئویی عجیب از حضور فرشته‌ای نزدیک یک کلیسا!

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت در دو مقطع سال در هفته دولت و دهه مبارک فجر نگاه ویژه به افتتاح پروژه های عمرانی دارد، گفت: شاهد افتتاح پروژه های ملی و استانی در ایام دهه مبارک فجر در سراسر کشور هستیم.

کوچکی نژاد با تأکید براینکه راه آهن قزوین _ رشت و آزاد راه تهران شمال هنوز کامل به بهره برداری نرسیده اند، اضافه کرد: متأسفانه  افتتاح آن ها در دهه مبارک فجر سال جاری صورت نمی گیرد.

وی با بیان اینکه سد ها در قالب پروژه های ملی بی رمق مانده اند، گفت: پروژه ملی بزرگ و قابل بهره برداری در استان نداریم.

کوچکی نژاد با تأکید براینکه پیگیر افتتاح این پروژه ها دگیلان هستیم، اظهار کرد:  انشاالله این پروژه های بزرگ به زودی به بهره برداری برسند و در اختیار مردم قرار بگیرند.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!