مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۷۰۱۴
زمان انتشار : ۰۰:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۷

وقتی نظارت، نم می کشد؛

سازناکوک باران در افتتاحیه هتل رسپینای لاهیجان!

هتل 5 ستاره رسپینای لاهیجان در روز شنبه 26 اسفند به دستان معاون رییس جمهور و با حضور مسئولان افتتاح شد.

به گزارش اختصاصی علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور با حضور در گیلان علاوه بر بازدید از برخی مناطق گردشگری به افتتاح چند طرح عمرانی نیز پرداخت.

هتل ۵ ستاره رسپینای لاهیجان از جمله طرح هایی بود که در روز شنبه ۲۶ اسفند به دستان معاون رییس جمهور و با حضور مسئولان افتتاح شد.

رسپینا که دارای مساحتی ۱۴هزار مترمربعی است بنابربرخی اقوال با سرمایه‌گذاری ۳۵‌میلیارد تومانی ساخته شده  که ۳۰‌میلیارد آن از بخش خصوصی و ۵ میلیارد از طریق وام بانکی تامین شده است. برخی خبرگزاری ها نیز از اجرای این پروژه  با اعتباری با لغ بر ۵۷ میلیارد ریال خبر داده اند که  تسهیلات آن از سوی سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دریافت شده است.

پایگاه های خبری گیلان، پروژه اقامتی رسپینا را با امکاناتی مدرن و معادل با  استانداردهای بین المللی برشمرده اند، اما آنچه در جریان افتتاح این طرح با حضور معاون رییس جمهور اتفاق افتاد از نگاه  عکاسان و خبرنگاران پنهان نمانده است. سازناکوک باران در افتتاحیه هتل رسپینا سبب شد تا چکه های سقف، اهمال برخی ناظران در اجرای پروژه را نمایان کند.

البته این که رسپینا از بسیاری جهات با استانداردهای بین المللی برابری می کند شکی نیست اما هتلی که قرار است بنا به ۵ستاره بودنش میزبان اجلاس های مهم و میهمانان خارجی باشد، با هرعلتی نباید در روز افتتاحیه و در حضور معاون رییس جمهور دچار مشکلی هرچند سطحی می شد.

انتهای پیام

تهیه و تنظیم: گروه اجتماعی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی